MMA PLNajnowszeGROMDAPrzegrał szybko z ”Balboą”, a teraz efektownie wrócił! ”The Savage” nokautuje w Tajlandii! [WIDEO]

Przegrał szybko z ”Balboą”, a teraz efektownie wrócił! ”The Savage” nokautuje w Tajlandii! [WIDEO]

Simon Henriksen wrócił w świetnym stylu po ostatniej przegranej w Polsce. Reprezentant Danii był mocno zmotywowany, aby pokazać się z jak najlepszej strony. ”The Savage” już w pierwszej rundzie znokautował swojego przeciwnika.

Henriksen

Henriksen ma za sobą dwie walki w organizacji GROMDA u Mariusza Grabowskiego. W pierwszym pokazał się z dobrej strony, ale w ostatniej walce było gorzej. Duńczyk podczas 15 edycji został znokautowany z rąk – Bartłomieja ”Balboy” Domalika.

“Balboa” od początku był nastawiony na kontry i czekał na swoje okazje. Polak w pewnym momencie przejął inicjatywę. Najpierw serią ciosów pobijał tułów Duńczyka. Potem krótką kombinacją lewy-prawy Domalik efektownie posłał rywala na deski. “Savage” padł jak długi i nie był już w stanie wstać

Tak to wyglądało:

BALBOA brutalnie NOKAUTUJE króla ulicy SAVAGE. KRÓL NOKAUTU walk na gołe pięści. GROMDA

BOOM, BOOM, BOOM! GROMDA i spada BOMBA!ZOBACZ CAŁĄ GALĘ na GROMDA.tvUwaga. Bardzo dużo nokautów!GROMDA. Nie ma miękkiej gry.#GROMDA #bareknuckle #GROMDA15

Posted by Gromda on Friday, December 1, 2023

Henriksen udanie wraca!

Simon Henriksen wraca na odpowiednie tory i to w efektownym stylu. Duńczyk wystąpił w walce na gołe pięści na gali w Tajlandii. Simon już w pierwszej odsłonie znokautował rywala.

The SAVAGE @simonsays_savage K O w pierwszej rundzie!!! Genialna destrukcja pierwszej rundy dla @simonsays_savage podczas pierwszej imprezy @bestfistleague w Phuket w Tajlandii!! To imponujące zwycięstwo dało znać całej Azji, że SAVAGE wylądował, z kim powinien walczyć następny?

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis