MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukDojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Omielańczuk

W ostatnim czasie było gorąco na linii Załęcki-Omielańczuk. To jedna z wypowiedzi byłego zawodnika UFC.

Powiem wam szczerze i uczciwie. Wypowiedziałem się o tym, co myślę na temat Denisa w temacie walki z Arturem. On się oburzył. Powiem wam szczerze napisał do mnie, że się niedługo spotkamy. Po pierwsze uważam, że nie ma w sobie tyle odwagi i charakteru, żeby przyjechać do mnie sam. Jeżeli przyjedzie z kolegami, to pokaże tylko, że rzeczywiście mam rację i nie ma tego charakteru. Dwa jeżeli wszędzie chodzę, opowiadam, że jestem z jakiegoś tam środowiska, a nie do końca to jest wszystko takie z prawem, to on przyciąga przez to gadanie i zastraszanie ludzi w wywiadach, bo to nie chodzi tylko o mnie – bo dużo osób straszy. Przyciąga służby, różnego rodzaju. Te służby… to nie są lata osiemdziesiąte, tylko teraz pracują tam ludzie wykształceni, inteligentni  i oni to wszystko widzą. Sobie myślą ”no fajny chłopak medialny, cały czas opowiada, że coś robi. To zainteresujemy się nim i przez to jego kolegami”, więc ja jego kolegom współczuję. On przyciąga niepotrzebne problemy. Nie dość, że na siebie, bo wiemy, że fajnie jest kogoś zawinąć medialnego. To działa, pokazuje, jakie służby są u nas super fajne. Jak nołnejmów zawijają, to się nic nie dzieje. Robi. więc przez to problemy sobie i swoim kolegom. Przez takie gadanie. To też jest słabe. Powinien się zdecydować, czy on chce być celebrytą, influencerem czy kimś po drugiej stronie. Wtedy musi też powiedzieć kolegom, że jest influencerem i znaleźć sobie inny sposób promowania.

Po tych słowach Denis Załęcki był wściekły…

Gość twierdzi, że go ku*wa zastraszam. To już oficjalnie się rozpie*dala na mnie, jest je*baną e-konfidentką. Także ch*j ci ku*wa w mordę. Je*ać takie, ku*wa, prujd*py jak ty. Twierdzisz, że nie przyjadę sam, że przyjadę z kolegami. Spokojnie, nie martw się, załatwimy to w cztery oczy. Mam nadzieję, że to nie skończy się tym, że, ku*wa, będę, ku*wa, leżał, ku*wa w kryminale, a później twoi koledzy będą z tobą , ku*wa, musieli jechać. Ci którzy siedzieli i grypsowali. W takim kręgu się obracasz. Także mam nadzieję, że to co będzie między nami na żywo, nie wyjdzie na światło dzienne. Także do szybkiego zobaczenia.

Dojdzie do walki?

Tego nie można wykluczyć! Artur Ostaszewski menadżer Daniela Omielańczuka w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyjawił, że pojawiła się oferta walki. Mowa tutaj oczywiście o starciu z Denisem Załęckim.

Pojawiła się oferta walki dla Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, zapewne na@HIGHLeaguePL. Info od @ar_ostaszewski. #highleague

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Kto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

We wczorajszym magazynie sportów walki Koloseum na Polsat Sport dowiedzieliśmy się kto wystąpi w walce wieczoru styczniowej gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. O udział w main evencie zagrali bohaterowie tej gali Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis