MMA PLJan BłachowiczWygląda na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza. Nie będzie to ani Thiago Santos, ani Magomed Ankalaev

Wygląda na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza. Nie będzie to ani Thiago Santos, ani Magomed Ankalaev

Wszystko wskazuje na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza na walkę tuż po stracie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC!

znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza

Nie będzie nim Brazylijczyk Thiago Santos, który ma już zakontraktowaną kolejną walkę.

Wygląda na to, że znamy kolejnego rywala Jana Błachowicza. Nie będzie to ani Thiago Santos, ani Magomed Ankalaev

Organizacja UFC poinformowała bowiem o zestawieniu dwóch kandydatów do walki z Janem Błachowiczem – Thiago Santos zmierzy się z Magomedem Ankalaevem na gali UFC on ESPN, która odbędzie się 12 marca 2022 roku.

Wiemy także z nieoficjalnych wiadomości, że Błachowicz nie otrzyma natychmiastowego rewanżu z Gloverem Teixeirą. Ten w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa ma zmierzyć się z Jirim Prochazką.

Zostają zatem dwa poważne nazwiska z czołówki dywizji półciężkiej, które zestawiane były z Polakiem. Anthony Smith i Aleksandar Rakic. Sam Błachowicz w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że jego kolejnym rywalem na pewno nie będzie Amerykanin.

Zostaje więc jedna najbardziej prawdopodobna opcja – Aleksandar Rakic. 29-letni Austriak w oktagonie UFC stoczył już siedem walk i posiada rekord 6-1. Jedyną porażkę poniósł z rąk Volkana Oezdemira i była to przegrana niejednogłośną decyzją sędziów.

Czy zatem to Aleksandar Rakic jest wpisany jako rywal Jana Błachowicza w kontrakcie, który Polak ma już podpisany na walkę w przyszłym roku? Zapewne. Ale poczekajmy na oficjalne stanowisko UFC.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 56: Vieira vs. Tate – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejna gala UFC w Las Vegas. Tym razem w najważniejszym pojedynku wystąpią kobiety.
Bohaterkami walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 56 będą zawodniczki z TOP 10 kategorii koguciej. Ketlen Vieira (11-2) podejmie byłą mistrzynię Mieshę Tate (19-7).

Wojtek Gola: Tańcula vs. Murański będzie największą walką w historii FAME MMA!

Wymiana do której doszło tuż przed konferencją prasową FAME MMA 12 wstrząsnęła świat Freak-Fightów. Mateusza Murańskiego, który pierwotnie miał stanąć do rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec – Jacek. „To największa walka w historii FAME MMA” – powiedział Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy organizacji.

The War 3: Znamy pełną ósemkę w turnieju indywidualnym – zawodowcy będą walczyć z ulicznikami!

Organizatorzy gali THE WAR 3 ogłosili pełny skład uczestników trzeciego turnieju mężczyzn na gołe pięści. Na starcie stójkowych zawodów staną fighterzy specjalizują się w różnych dyscyplinach – od karate kyokushin i muay thai po K-1 i MMA. Ósemka wojowników już 26 listopada powalczy o nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Całą kasę zgarnie zwycięzca, reszta obejdzie się smakiem! Transmisja tylko w PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis