MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekWrzosek o przegranej Tyburskiego: Ta walka pokazała tę różnicę nawet nam! Treningi i…

Wrzosek o przegranej Tyburskiego: Ta walka pokazała tę różnicę nawet nam! Treningi i…

Arkadiusz Wrzosek na kanale FanSportu.pl skomentował również ostatnią przegraną Pawła Tyburskiego, który jest uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów jeśli chodzi o umiejętności sportowe. Tyburski do swoich walk przygotowywał się w Uniq Fight Club.

Wrzosek

”Tybori” będzie miał okazję szybko wrócić na odpowiednie tory. Paweł drugiego września podczas FAME MMA 19 w Krakowie stoczy rewanżowy pojedynek z raperem Alberto Simao.

Tyburski w ostatnim pojedynku stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem, bowiem zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Paweł pokazał charakter i próbował odpowiadać, ale to był za mało. Podopieczny Mirosława Oknińskiego po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Paweł przed walką z ”Wampirem” mógł pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu. Tyburski pokonywał przed czasem Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, Adama Soroko czy chociażby Łukasza Lupę.

Wrzosek komentuje!

Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Pawła Tyburskiego. Wrzosek podkreślił, że ”trening i to, co pokazujesz na sali to jedno, a wychodzisz do walki, to jest druga rzecz”.

Oto wspomniana wypowiedź zawodnika KSW:

Jednak się nie przygotował zbyt dobrze, to pokazało tę różnicę. Nie miał takiej walki do tej pory. Ta walka pokazała tę różnicę nawet nam, osobom, które z nim trenowały. Trening i to, co pokazujesz na sali to jedno, a wychodzisz do walki, to jest druga rzecz. Możesz być dobry na treningu, sparować z zawodowcami, ale wychodzisz do walki i musisz mieć coś więcej. Najwidoczniej nie do końca coś gra. Życzę jak najlepiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis