MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekKSW dostało nietypową propozycję z Glory! Chcą doprowadzić do trylogii Wrzosek-Hari!

KSW dostało nietypową propozycję z Glory! Chcą doprowadzić do trylogii Wrzosek-Hari!

Zaskakujące wieści pojawiły się w ostatniej rozmowie z Martinem Lewandowskim. Jeden z właścicieli KSW wyznał, że organizacja Glory zgłosiła się z nietypową propozycją. Największa kick-boxerka federacja na świecie chciałaby doprowadzić do trylogii pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim. W stawce Polaka pojawiłyby się dwie wypłaty.

Wrzosek

Nasz reprezentant podczas Glory 80 był o krok, aby drugi raz znokautować legendę kick-boxingu.

Było wysokie kopnięcie, a teraz kolano z wyskoku. Hari ciężko upadł i wstawał… Wrzosek próbował jeszcze dokończył dzieła zniszczenia. Było widać, że Badr jest bardzo mocno wstrząśnięty. W przerwie na hali pojawiły się starcia kibiców. Mieliśmy nadzieję, że walka zostanie wznowiona, lecz ze względu na bezpieczeństwo zdecydowano o przerwaniu wydarzenia.

Za całą sytuację został obwiniony Wrzosek oraz jego kibice. Ponadto Glory zablokowało wypłatę Polaka za ten pojedynek.

Dwie wypłaty w stawce!

Kuriozalna sytuacja. Organizacja Glory chciałaby doprowadzić do trzeciej walki Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim. To nie koniec, bowiem… Polak dostałby za to dwie wypłaty. Tym samym Wrzosek wychodząc do trzeciej walki ma zapewnienie, że dostanie swoje pieniądze za pojedynek z przeszłości (rewanż z Harim).

O wszystkim poinformował Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Ja nawet chciałem, żeby z Badrem Harim walczył. Rozmawiałem w sprawie tych nieopłaconych rachunków Wrzoska i jakąś taką naprawdę ”z dupy” propozycję dostałem, żeby zawalczył jeszcze raz to mu zapłacą. Zapłacą za poprzednią i za tę najbliższą. Mówię: ”świetnie, to zapłaćcie za poprzednią i pogadamy o następnej”. I nie wiem, i to na jakiejś wyspie musielibyśmy zrobić, albo na jakimś neutralnym terenie.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis