MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekBłachowicz z wielkim uznaniem o Szpilce: Nie sparowałem i nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej!

Błachowicz z wielkim uznaniem o Szpilce: Nie sparowałem i nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej!

Artur Szpilka już osiemnastego maja stoczy swój czwarty pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” postanowił zrezygnować z boksu i spróbować swoich sił w MMA – jak widać to był dobry pomysł. O najbliższej walce ”Szpili” wypowiedział się były mistrz UFC w wadze półciężkiej – Jan Błachowicz.

Błachowicz

Były pięściarz wystąpi na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Będzie to hitowy pojedynek, o którym mówiło się już parę razy w przeszłości.

W main evencie dojdzie do walki o pas kategorii półśredniej. Do obrony tytułu stanie niepokonany Adrian Bartosiński (15-0), który w rewanżu zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem (21-6).

Błachowicz zabiera głos!

Jan Błachowicz w rozmowie z Arturem Mazurem wypowiedział się o zbliżającej się walce Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem.

”Cieszyński Książę” zapewnił, że nie sparował ani nie walczył z kimś kto mocniej bije od Artura Szpilki.

Pytanie, kto lepiej wykorzysta swój styl bazowy. Może się to skończyć w parterze, zobaczymy. Jednak ten boks Artura naprawdę jest… Ja nigdy nie sparowałem, nawet nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej, jeśli chodzi o ręce.

34-latek w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki. Ostatni miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie Artur sprawił niemałą niespodziankę. Szpilka na początku drugiej odsłony zastopował zdecydowanie bardziej doświadczonego w MMA – Mariusza Pudzianowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis