MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekWrzosek do walki ze Szpilką przygotowuje się w American Top Team: W drodze na szczyt!

Wrzosek do walki ze Szpilką przygotowuje się w American Top Team: W drodze na szczyt!

Arkadiusz Wrzosek (4-0) nie zwalnia tempa i już osiemnastego maja stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Uznany kick-boxer przebranżowił się na mieszane sztuki walki i jak widać był to naprawdę świetny pomysł. 31-latek do hitowej walki ze ”Szpilą” przygotowuje się w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w American Top Team.

Wrzosek

Już osiemnastego maja dojdzie do wyczekiwanego starcia Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Będzie to jedna z głównych walk gali XTB KSW 94 Ergo Arenie. Do tego starcia miało dojść już wcześniej, lecz wtedy ”Szpilę” wykluczyły urazy.

W main evencie zobaczymy walkę o pas wagi półśredniej. Adrian Bartosiński w obronie tytułu stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem. 

Wrzosek przygotowuje się w American Top Team!

Arkadiusz Wrzosek (4-0) swoimi ostatnimi startami udowodnił, że drzemie w nim naprawdę duży potencjał. Polak do walki ze ”Szpilą” przygotowuje się w American Top Team – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

W drodze na szczyt, jeszcze 2 miesiące. Dziękuję za gościnę

On the way to the top, 2 months to go😈Thank you for having me🤝🏻#kswmma #americantopteam #mma

Posted by Arkadiusz Wrzosek on Monday, March 11, 2024

Wrzosek swój ostatni pojedynek stoczył w main evencie gali XTB KSW 90, kiedy to wystąpił przed własną publicznością w Warszawie. 31-latek w zaledwie 55-sekund zdemolował solidnego Ivana Vitasovicia. Chorwat parę miesięcy wcześniej pokonał przed czasem naszego czołowego ciężkiego – Michała ”Longera” Andryszaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis