MMA PLFAME MMAWojciech Gola: Artur Szpilka to showman, który sprawdziłby się w FAME MMA [WIDEO]

Wojciech Gola: Artur Szpilka to showman, który sprawdziłby się w FAME MMA [WIDEO]

Foto: materiały własne

W miniony weekend odbyła się druga edycja PunchDown 2. Imprezę pojedynków na policzkowanie odwiedził współgospodarz FAME MMA – Wojciech Gola, który odpowiedział nam na kilka pytań dotyczących samego wydarzenia, jak i działalności swojej organizacji.

FAME MMA jest obecnie w trakcie organizowania szóstej imprezy spod swojego szyldu. Mianowicie na 28 marca zaplanowano galę w Łodzi, gdzie dojdzie m.in. do pojedynku Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem. Warto zaznaczyć, że mimo epidemii Covid-19 na razie organizatorzy nie poinformowali, jakoby impreza miała odbyć się bez publiczności.

Mimo zbliżającego się eventu Gola znalazł czas, by pojawić się w Poznaniu na PunchDown 2. Jedna z twarzy FAME MMA zgodziła się na wywiad, mówiąc w nim m.in. o planach organizacji, a także o tym, jak łączy on obowiązki organizatora i zawodnika. Przypomnijmy, że podczas FAME MMA 6 były uczestnik Warsaw Shore zmierzy się z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim.

Ponadto Gola poruszył również kwestie dotyczące konkretnych osób, odnosząc się do tematu odejścia Bonusa BGC, wyjaśniając, jak dokładnie przebiegała sprawa z Ryszardem “Peją” Andrzejewskim oraz dlaczego chętnie zakontraktowałby Artura Szpilkę.

Pełna rozmowa z Wojciechem Golą poniżej: