MMA PLNajnowszeONE ChampionshipWłaściciel One Championship reaguje na debiut Polki! Jest pod wielkim wrażeniem!

Właściciel One Championship reaguje na debiut Polki! Jest pod wielkim wrażeniem!

Martyna Kierczyńska z piątku na sobotę wystąpiła na gali ONE Fight Night 19 w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku. Polka pokazała się z kapitalnej strony w swoim debiucie w prestiżowej organizacji. Po kapitalnym występie naszej reprezentantki zareagował prezes i dyrektor generalny One Championship -Chatri Sityodtong. 

Kierczyńska

Podopieczna Macieja Domińczaka nie zamierza się zatrzymywać. Po walce od razu wyznała, że chciałaby jak najszybciej wrócić do ringu i liczy na kolejny pojedynek. Wydaje się, że po takim występie nasza reprezentantka szybko zostanie wysłuchana.

W main evencie tytuł w wadze koguciej obronił Brytyjczyk – Jonathan Haggerty. ”The General” na początku trzeciej odsłony znokautował Felipe Lobo z Brazylii.

Właściciel One Championship reaguje!

Chatri Sityodtongprezes i dyrektor generalny One Championship zareagował w mediach społecznościowych po kapitalnym debiucie naszej reprezentantki Martyny Kierczyńskiej. Prezes był pod wielkim wrażeniem. 

Chatri zmieścił komentarz pod urywkiem z walki, który robi naprawdę duże wrażenie i poruszenie w mediach społecznościowych.

Co za debiut!!!

What. A. Debut! ⭐️ Martyna Kierczynska overwhelms Wondergirl in Round 2!Tune in to Prime Video and Sky Sports NOW to…

Posted by ONE Championship on Friday, February 16, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis