MMA PLCiekawostkiWłaściciel MMA.PL w Kanale Sportowym: Nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić

Właściciel MMA.PL w Kanale Sportowym: Nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić

Właściciel MMA.PL Dominik Woźniak gościł dzisiaj w Kanale Sportowym w programie Macieja Turskiego Oktagon Live. Woźniak jest także menadżerem, którego podopiecznym z najgłośniejszym nazwiskiem jest Robert Ruchała. Młody gwiazdor KSW był głównym gościem całego programu.

Właściciel MMA.PL w Kanale Sportowym

Rozmowa między Maciejem Turskim i Albertem Odzimkowskim a Robertem Ruchałą i Dominikiem Woźniakiem dotyczyła głównie kariery Ruchały w KSW i jego planów na przyszłość. Nie zabrakło jednak też pytań do Woźniaka, m.in. o funkcjonowanie portalu MMA.PL oraz łączenie tych dwóch branż (menadżerki i dziennikarstwa).

Właściciel MMA.PL w Kanale Sportowym: Nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić

Maciej Turski wprost zapytał czy MMA.PL foruje zawodników, który Woźniak ma na kontrakcie menadżerskim. Jaka była jego odpowiedź?

“Przede wszystkim mam taką zasadę, że jeśli ktoś wiąże się ze mną kontraktem menadżerskim, to nie robię z nim wywiadów, bo to byłoby mega nieprofesjonalne. A czy foruję swoich zawodników? Słuchajcie, każdy orze jak może, tak? Jeśli mam stronę MMA.PL i jest to mój prywatny biznes, to czemu ja nie mam promować swoich zawodników? Jeśli jakiś zawodnik jest chętny dołączyć do mojego menadżmentu, przyjdzie, to ja chętnie mu pomogę i będzie miał tą lepszą promocję. To jest prywatny biznes. Ja nadal nie rozumiem dlaczego ludzie w polskim MMA ciągle mówią mi co mam robić. To jest mój prywatny biznes i mogę sobie z nim robić co mi się podoba. I promować co mi się podoba.”

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z Maciejem Turskim w Oktagon Live na Kanale Sportowym:

Zobacz także:

Załęcki zapewnia: Nie ma takiego mocnego gościa w Polsce i na świecie, do którego bym nie skakał!

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia ognisty konflikt z Alanem Kwiecińskim.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę!

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Boxdel ostro o walce Don Kasjo: Wracasz tylko i wyłącznie dlatego, że musisz ratować tą galę!

Michał Baron podczas programu ”Aferki” skomentował ogłoszoną walkę pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Mateuszem Murańskim. Będzie to co-main event zbliżającej się gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Do gali dojdzie już dziewiętnastego lutego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis