MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaKrzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie!

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie!

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Szpilka

O Zimnochu było głośno za sprawą bójki z Arturem Szpilką podczas konferencji prasowej w 2013 roku. Obaj nie szczędzili mocnych słów, a wspomniane starcie cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem. Ostatecznie do ich zestawienia w boksie nigdy nie doszło. 

Wspomniana bijatyka poniżej:

Zimnoch mocno o Szpilce!

Krzysztof Zimnoch postanowił zareagować na post sprzed paru dobrych lat. Zimnoch w mocnych słowach wypowiedział się o Arturze Szpilce. Jak widać mimo wielu lat dalej są tu duże emocje i niedomówienia.

Adam zrobił co trzeba. Jesteś słaby. Wystarczy posłuchać twojego nieżyjącego już trenera ŚP Andrzeja Gmitruka. Emocje Cię zjadły gościu. Przeszłość Cię dopadła. Jeszcze tylko ja zostałem. Artur puk puk. Idę po Ciebie

Zobacz także:

Tomasz Adamek ogląda trening i walki Ferrariego: On nie umie walczyć! Widzieliście?

Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii naszego kraju – Tomasz Adamek ogląda trening i walki Amadeusza “Ferrariego” Roślika przed jego konfrontacją z Kamilem Łaszczykiem na gali FAME 17.

Marcin Held krytycznie o rywalu Mateusza Rębeckiego: Gdzie znajdujecie tych gości?

Marcin Held (28-9) zabrał głos w mediach społecznościowych przed debiutem Mateusza Rębeckiego w największej organizacji na świecie. Held był bardzo zaskoczony, że rywal byłego mistrza Fight Exclusive Night znalazł się w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis