MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeaguePFL Europe 2 tylko na MEGOGO już 8 czerwca

PFL Europe 2 tylko na MEGOGO już 8 czerwca

Już w tę sobotę o 18:00 w Newcastle odbędzie się wielkie wydarzenie dla świata MMA – PFL Europe 2.

PFL Europe 2 tylko na MEGOGO już 8 czerwca
Foto: MEGOGO

Głównym starciem wieczoru będzie walka pomiędzy niekwestionowaną mistrzynią wagi superśredniej w boksie Savannah Marshall a Mirelą Vargas. Dla Marshall będzie to debiut w PFL w rodzinnym Newcastle. Na karcie walk spotkają się także polskie zawodniczki Paulina Wiśniewska i Karolina Wójcik. Wyłącznym nadawcą wydarzenia w Polsce jest międzynarodowy serwis medialny MEGOGO.

Wydarzenie oglądać można w ramach pakietu Optymalnego oraz Maksymalnego. Komentatorem wieczoru będzie Patryk Prokulski.

Przypomnijmy, że MEGOGO pojawiło się na polskim rynku zimą 2023 roku. W tym czasie serwis ten transmitował na wyłączność szereg wydarzeń sportowych, takich jak walka Usyk-Dubois, Puchar Narodów Afryki i CAVEMMA. MEGOGO oferuje również użytkownikom katalog kanałów TV online, a także filmy i seriale VOD.

Niedawno serwis medialny ogłosił, że został oficjalnym nadawcą MMA od PFL i Bellator w Polsce do końca 2024 roku. Wszystkie wydarzenia w ich ramach można oglądać tylko na MEGOGO.

O MEGOGO:

MEGOGO – międzynarodowy serwis założony w 2011 roku. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis