MMA PLNajnowszePaweł JóźwiakWiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Jóźwiak

Oto co powiedział Jóźwiak tuż po zwycięstwie z ”El Testosteronem”.

Teraz chcę wyjaśnić tego grubasa Boxdela! Mnie wyzywał, obrażał – także oficjalnie tłusta świnio wyzywam Cię do pojedynku, żarty się skończyły. Dawaj się napi**alamy, koniec internetowego pi**dolenia. Teraz robota. Pierwszą walkę możemy robić u Ciebie, drugą u nas na PRIME. Róbmy, to jak masz jaja! Obrażał mnie od śmieci, nie odpuszczę mu tego.

W ”Aferkach” pojawiła się odpowiedź jednego z właścicieli FAME MMA.

Jest taka dzi**a jak ten Pawełek. On zawsze się pruł, jest turbo hipokrytą, który cisnął kiedyś tam świat freaków, a teraz jest w tym świecie, a jeszcze wcześniej się nie przyznawał. Okazuje się, że jest włodarzem PRIME, tym prawdziwym i tak dalej. I on chce ze mną walczyć. Wyzwał mnie od grubasów i, że po prostu chce się ze mną bić. Tylko w tej walce z Najmanem zarzucił takie podsumowanie, że pokaże mi jak bije stary rugbysta. Widziałem rzucane piąchy w stronę Najmana. Chciałbym Ci pokazać jak wygląda ta walka, ale musiałbym poza streamem zalogować się i nie wiem czy na WOTORE jeszcze jest archiwum, ale na pewno jest na twitterze, bo dużo ludzi rzucało fragmenty. Wygrał Jóźwiak. Moim zdaniem tam Najman sobie chcę jeszcze pokazać Jackowi Murańskiemu, że on totalnie spadł z umiejętnościami – że Marcin jest totalnym leszczem, żeby ”Muran” przyjął waleczkę, albo coś. Nie wiem, gdzie to się wydarzy. Na pewno nie na FAME. Widziałem nie raz treningi Pawła Jóźwiaka jak on bije – on jest słaby (…) Wracając jeszcze do tematu Pawła Jóźwiaka chcę tylko powiedzieć, że jak najbardziej jestem otwarty na walkę. Na FAME słyszałem, że się zgodził, więc możemy zrobić walkę na FAME’ie nie mam z tym problemu. Tylko zarzucił warunek, że rewanż w PRIME – nie ma nawet takiej opcji. Nie zawalczę na PRIME po prostu.

Będzie walka Jóźwiak-Boxdel?

Paweł Jóźwiak kontra Michał Baron już na najbliższej gali FAME MMA 17 w lutym? Tego nie można wykluczyć. W internecie pojawiają się pierwsze doniesienia. 

Michał „Boxdel” i Paweł Jóźwiak podpisali kontrakt na walkę, która ma się odbyć na Fame 17 w lutym. (Źródło – baby w maglu)

Paweł ma za sobą efektowny debiut. Prezes wystąpił na gali WOTORE 6, gdzie błyskawicznie zdemolował bardziej doświadczonego Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o hejterach po walce z Mamedem: Z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Co wy na to?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis