MMA PLKSWWielka zadyma na KSW 58! Musiała interweniować ochrona! [WIDEO]

Wielka zadyma na KSW 58! Musiała interweniować ochrona! [WIDEO]

Przed chwilą miała miejsce wielka zadyma na gali KSW 58! Wszystko działo się po ogłoszeniu werdyktu w walce dwóch niepokonanych jak dotąd zawodników.

W jednej z najciekawiej zapowiadających się walk gali KSW 58, Shamil Musaev wypunktował Urosa Jurisica, ale werdykt sędziów nie spodobał się narożnikowi Słoweńca. Doszło do przepychanek, które szybko przerodziły się w wielką zadymę!

Wielka zadyma na KSW 58! Musiała interweniować ochrona!

W sieci znajdują się już materiały wideo pokazujące, co dokładnie stało się po ogłoszeniu werdyktu w walce Musaev vs Jurisic.

Po tym tweecie nie wiadomo jeszcze dokładnie co było przyczyną wszczęcia tak poważnej bójki w klatce, ale wszelkie wątpliwości rozwiewa poniższy materiał, który pokazuje sprowadzenie, jakie Jurisicowi zafundował Musaev.

To ta akcja zapoczątkowała potężną bójkę w klatce podczas KSW 58:

Zobacz także:

KSW 58: Shamil Musaev lepszy od Uroša Jurišica w starciu niepokonanych zawodników

Shamil Musaev (15-0) pokonał Uroša Jurišicia (11-1) na pełnym dystansie w pojedynku dwóch niepokonanych dotąd zawodników na KSW 58.

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.