MMA PLUFC“Widzę, jak kończę go przed czasem” – Gilbert Burns o walce z Usmanem na UFC 258

“Widzę, jak kończę go przed czasem” – Gilbert Burns o walce z Usmanem na UFC 258

Foto: Facebook/ Gilbert Burns

Najbliższą numerowaną galą UFC będzie UFC 258, na której dojdzie do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej. Pretendent do tego tytułu Gilbert Burns opowiedział o zbliżającej się walce z Kamaru Usmanem, który jest posiadaczem tego pasa mistrzowskiego.

Starcie Kamaru Usman vs Gilbert Burns było już dwukrotnie zestawiane. Najpierw na gali UFC 251 nie doszło do niego z powodu zarażenia się Brazylijczyka chorobą COVID-19, a z występu na gali UFC 256, Burns zrezygnował z powodu powracających u niego kontuzji.

Teraz przyjdzie czas na trzecią próbę zestawienia tego pojedynku.

“Widzę, jak kończę go przed czasem” – Gilbert Burns o walce z Usmanem na UFC 258

Ostatecznie walka ta ma odbyć się 13 lutego na gali UFC 258. Gilbert Burns, który aktualnie znajduje się w serii sześciu zwycięstw z rzędu jest przekonany, że odbierze pas mistrzowski aktualnemu mistrzowi.

W rozmowie z TMZ Sports, Burns tak opowiadał o walce z Kamaru Usmanem:

“Widzę jak go kończę. Po prostu widzę skończenie przed czasem. Jestem bardzo niebezpieczny. Mam dobrą broń. Upewniam się z każdym dniem, że wszystko działa. Przez ostatnie tygodnie ponownie upewnię się czy wszystko jest pod moją kontrolą. Będę kontrolował wszystko, co będzie można skontrolować. Zadbam o każdą swoją broń i wierzę, że będę tym, który 13 lutego pokona Kamaru Usmana. Nie wiem dokładnie ile będzie trwała nasza walka, ale stawiam, że nie potrwa dłużej niż trzy-cztery rundy.”

Też to tak widzicie?

Zobacz także:

Jan Błachowicz wyżej od Conora McGregora! UFC doceniło Polaka!

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz jest wyżej ceniony od Conora McGregora! Polak znalazł uznanie wśród organizacji UFC, która wysoko oceniała go w najnowszym rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!