MMA PLDana WhiteWhite o walce Paula z Floydem: To będzie jednostronne lanie, nawet nie będzie to śmieszne!

White o walce Paula z Floydem: To będzie jednostronne lanie, nawet nie będzie to śmieszne!

Jak widać Dana White nie jest fanem ostatnich zachowań braci Paul. Szef UFC twierdzi, że Logan Paul w nadchodzącym starciu z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO) dostanie srogą nauczkę. Przypomnijmy, że do tego starcia ma dojść dwudziestego lutego.

Jego brat Jake Paul również nie poprzestaje ze swoimi kontrowersyjnymi zachowaniami. Tak było po gali UFC 257, która odbyła się w Abu Dhabi. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów wyśmiał Conora McGregora, który został znokautowany w starciu z Dustinem Poirierem.

White o walce youtubera: Logan dowie się co to znaczy szybkość!

Dana White w rozmowie z TMZ Sport wypowiedział się o nadchodzącej walce Logana Paula z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). White nie jestem fanem takich zestawień. Szef UFC podkreśla, że Logan dostanie prawdziwą lekcję.

To będzie jednostronne lanie. Nawet nie będzie to śmieszne, tylko złe. Nie żywię niechęci do tych dzieciaków. Ale jeśli Floyd Mayweather faktycznie z nim zawalczy, będzie to takie lanie, jakiego nikt wcześniej nie widział (…) Logan dowie się co to znaczy szybkość. Szybkość to moc. Jak dostanie się cios, którego się nie widzi, a ktoś taki jak Floyd Mayweather będzie takie ciosy zadawał to nie można nawet nazwać tego walką.

Przypomnijmy, że nie tak dawno White proponował, aby youtuber zmierzył się z ich podwójną mistrzynią – Amandą Nunes (20-4). W opinii szefa ”Lwica” wystarczy, aby stłamsić zapędy Logana.

Logan Paul zapewniał, że taki pojedynek nie ma sensu, ponieważ nikt nie zna podwójnej mistrzyni UFC…

Nikt nie wie, kim ona jest. Nie, nie walczyłbym z nią. Strata czasu. Nie ma tam dużo szumu. Poza tym nie ma tu historii.

Zobacz także:

Arab gotowy na walkę o pas i ma na celowniku rywala! Chcielibyście to zobaczyć?

Gabriel Al-Sulwi jest gotowy na walkę o pas FAME MMA. ”Arab” ma również na celowniku potencjalnego rywala

Rest zdradza kulisy sparingu z Popkiem! Zaskoczeni?

Rest postanowił zdradził kulisy swoich sparingów z Popkiem Monsterem. Będziecie zaskoczeni