MMA PLFAME MMARest: Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać

Rest: Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać

Damia Oskar Osytek w rozmowie z Michałem Rogozińskim na kanale KRUK’s different zdradził kulisy sparingu z Popkiem Monsterem. Doszło do niego w 2018 roku, gdy ”Król Albanii” przygotowywał się do swojej ostatniej walki pod banderą KSW. Co się na nich stało/działo? Będziecie zaskoczeni!

Popek

Raper z Legnicy swój najbliższy pojedynek stoczy szóstego marca na FAME MMA 9. Lada dzień poznamy jego następnego przeciwnika. Dla Monstera będzie to druga walka pod szyldem freakowej organizacji. Paweł po walce z ”Stiflerem” pozostaje w formie – czym mógł zaskoczyć swoich widzów. Nie było tak w przypadku przerw pomiędzy walkami w organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

”Rest” zdradza kulisy sparingu z Popkiem!

Damian Oskar Osytek postanowił zdradzić kulisy sparingu z Popkiem Monsterem. Popularny ”Rest” w rozmowie z Michałem Rogozińskim na kanale KRUK’s different wspomniał, kiedy do tego doszło i co się tam działo… Będziecie zaskoczeni!

Jak się potem okazało było to ostatnie starcie Popka w organizacji KSW. 42-latek przygotowywał się do starcia z Erko Junem, do którego doszło w Londynie. Paweł ten pojedynek przegrał przed czasem.

Odwzorowali sobie gdzieś, że mogę przypominać gabarytami Erko Juna. Wzrostowo podobnie, byłem też wtedy trochę większej postury, bo kulturystyka miała przewagę nad sportami walki. Pomyśleli, że mogę się podobnie ruszać. No i był ten sparing, poszedł jak poszedł (śmiech). Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać. Fajnie, że mam z nim trzy kawałki, a on mnie poznał. W drugiej rundzie mnie obalił, chciałem mu zrobić młotka, on wszedł mi pod rękę i wyłapał łokieć na głowę. Niestety ta głowa została rozcięta i musieliśmy skończyć. Niefortunnie, bałem się, że w ogóle nie będzie mógł wyjść do walki. Rozciąłem mu głowę dwa tygodnie przed walką.

Cała rozmowa poniżej:

Przypomnijmy, że 35-latek ma za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. Miało to miejsce w grudniu 2019 roku. Raper wystąpił na drugiej edycji Free Fight Federation w Zielonej Górze. ”Rest” na początku drugiej odsłony został znokautowany w starciu z Rafałem ”Tito” Krylą.

Zobacz także:

McGregor odpowiada dla Khabiba! Widzieliście?

Conor McGregor odpowiada na słowa Khabiba Nurmagomedova. Te słowa mogą was zaskoczyć

Wiemy co powiedział Muradov szefowi UFC! Szybko zaplusował?

Makhmud Muradov znów to zrobił. Reprezentant Uzbekistanu podczas UFC 257 odnotował trzecie zwycięstwo

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis