MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiWeteran KSW po walce Załęckiego: Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę… 

Weteran KSW po walce Załęckiego: Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę… 

Po walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim powstała ”burza” w mediach społecznościowych. Kibice byli zniesmaczeni postawą ”Bad Boya”. Był też mocny komentarz weterana KSW – Antoniego Chmielewskiego (32-18).

Załęcki

40-latek w 2016 roku po latach wrócił do największej organizacji w naszym kraju i był to efektowny występ, gdy przed czasem odprawił faworyzowanego Svetoslava Savova. Gorzej było w następnych walkach, bo musiał uznać wyższość Michała Materli, Łukasza Bieńkowskiego, Damiana Janikowskiego i Jasona Radcliffe. Ostatni pojedynek miał miejsce na KSW 50 w Londynie, gdzie przegrał po dość dyskusyjnym werdykcie. Chmielewski po tym pojedynku postanowił zakończyć długą karierę.

Chmielewski, to bezwzględnie weteran KSW, bowiem startował już w organizacji na 2 edycji.

Jest mocny komentarz!

Antoni Chmielewski (32-18) jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w naszym kraju postanowił mocno zareagować po gali High League 6.

Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę, przewracają się sami – oby tylko nie dostać przypadkiem bomby. Ehh- nie chcesz się bić, nie wychodź k****, żenada. Szkoda mi tych 39zł naprawdę.

Po co w ogóle wychodzi? Skoro jest nie zdolny – wyplata powinna być anulowana! Po co takie walki, tylko po wypłatę? – dodał Chmielewski

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis