MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.12.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.12.2020]

Foto: UFC on Twitter

Przed nami bardzo intensywny weekend pełen MMA. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym rozkładem jazdy!

Potrójną dawkę zaserwuje nam brytyjska organizacja Cage Warriors. Od czwartku do soboty odbędą się trzy gale a na nich aż cztery walki mistrzowskie.

W walce wieczoru gali Bellator 254 mistrzowskiego pasa wagi muszej bronić będzie zaś Ilima-Lei Macfarlane (11-0). Jej rywalką będzie zaś inna niepokonana dotąd zawodniczka Juliana Velasquez (10-0). W rozpisce tej gali znaleźli się też m.in. Magomed Magomedov (16-1) czy Linton Vassell (20-8, 1 N/C).

Wielkim wydarzeniem będzie oczywiście gala UFC 256. Walka wieczoru będzie mistrzowskim pojedynkiem w kategorii muszej – Deiveson Figueiredo (20-1) vs. Brandon Moreno (18-5-1). Ekscytująco zapowiada się także pojedynek czołowych zawodników wagi lekkiej, czyli Tony’ego Fergusona (25-4) z Charlesem Oliveirą (29-8, 1 N/C). W Las Vegas zawalczą też choćby Ronaldo “Jacare” Souza (26-8, 1 N/C) czy Junior dos Santos (21-8).

Na zakończenie weekendu niedzielna gala ACA 115, gdzie w walce wieczoru czeka nas pojedynek Magomeda Ismailova (16-2-1) z Ivanem Shtrykovem (17-1-1). Ponadto w mocnej rozpisce znaleźli się też Artem Frolov (14-2) czy Yusuf Raisov (16-2).

CZWARTEK

Cage Warriors 117

Początek gali: 21:00

Karta główna (22:00):

125 lb: Luke Shanks (7-1) vs. Jake Hadley (6-1) – o pas wagi muszej
125 lb: Adam Amarasinghe (6-2) vs. Sam Creasey (12-3)
135 lb: Weslley Maia (6-3) vs. Michele Martignoni (5-0, 1 N/C)
155 lb: Mehdi Ben Lakhdar (4-0-1) vs. Stevie McIntosh (6-1, 1 N/C)
145 lb: Emrah Sonmez (11-2) vs. Aidan Stephen (7-3)

Karta wstępna (21:00)

155 lb: Michal Figlak (3-0) vs. Anthony O’Connor (4-3)
155 lb: Adam Cullen (0-) vs. Oscar Ownsworth (1-1)

Transmisja:

UFC Fight Pass

NOC Z CZWARTKU NA PIĄTEK

Bellator 254

Początek gali: 1:45

Karta główna (4:00):

125 lb: Ilima-Lei Macfarlane (11-0) vs. Juliana Velasquez (10-0) – o pas wagi muszej
135 lb: Magomed Magomedov (16-1) vs. Matheus Mattos (12-1-1)
155 lb: Goiti Yamauchi (25-4) vs. Nate Andrews (16-3)
265 lb: Linton Vassell (20-8, 1 N/C) vs. Ronny Markes (19-7)

Karta wstępna (1:45)

185 lb: Romero Cotton (4-0) vs. Justin Sumter (7-3)
205 lb: Grant Neal (4-0) vs. Maurice Jackson (7-2)
170 lb: Shamil Nikaev (9-0, 1 N/C) vs. Kemran Lachinov (10-2)
265 lb: Davion Franklin (2-0) vs. Anthony Garrett (5-2, 1 N/C)
145 lb: Cody Law (1-0) vs. Kenny Champion (2-0)
170 lb: Robson Gracie (3-0) vs. Billy Goff (2-2)

Transmisja:

1:45 (karta wstępna) – YouTube Bellator MMA
4:00 (karta główna) – YouTube Bellator MMA

PIĄTEK

Cage Warriors 118

Początek gali: 20:15

Karta główna (22:00):

185 lb: Nathias Frederick (8-2-1) vs. Jamie Richardson (9-5) – o pas wagi średniej
170 lb: Aaron Khalid (10-5-1) vs. Leonardo Damiani (8-2-1)
185 lb: Matt Inman (20-10) vs. Matt Bonner (7-6-1)
170 lb: Mick Stanton (6-5) vs. Madars Fleminas (7-2)
155 lb: Adam Ventre (8-4, 1 N/C) vs. Decky McAleenan (6-3)

Karta wstępna (20:15):

135 lb: Liam Gittins (5-1) vs. Josh Reed (10-4)
150 lb: Tom Mearns (6-5) vs. Steve Aimable (14-8)
145 lb: Ben Ellis (2-0) vs. Kingsley Crawford (5-2)
135 lb: Nathan Fletcher (3-0) vs. Leigh Mitchell (3-1)

Transmisja:

UFC Fight Pass

SOBOTA

Cage Warriors 119

Początek gali: 19:00

Karta główna (20:30):

145 lb: Morgan Charriere (15-7-1) vs. Perry Goodwin (10-6) – o pas wagi piórkowej
155 lb: Jack Grant (16-5) vs. Agy Sardari (12-2) – o pas wagi lekkiej
145 lb: Paul Hughes (6-0) vs. Jordan Vucenic (6-1)
170 lb: Ian Garry (4-0) vs. Lawrence Tracey (5-4)
155 lb: Joe McColgan (6-3-1) vs. Kieran Lister (7-0-1)

Karta wstępna (19:00):

185 lb: Will Currie (4-0) vs. Dario Bellandi (2-0)
155 lb: Dean Trueman (10-6) vs. Yassine Belhadj (6-3)
185 lb: Kent Kauppinen (12-6) vs. Kevin Mullen (4-0)
185 lb: Lukasz Marcinkoweski (4-2) vs. Christian Duncan (1-0)

Transmisja:

UFC Fight Pass

Cage Warriors 117, 118, and 119 full cards and how to watch | FightBook MMA  - UFC and Combat Sports News

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC 256

Początek gali: 1:00

Karta główna (4:00):

125 lb: Deiveson Figueiredo (20-1) vs. Brandon Moreno (18-5-1) – o pas wagi muszej
155 lb: Tony Ferguson (25-4) vs. Charles Oliveira (29-8, 1 N/C)
115 lb: Mackenzie Dern (9-1) vs. Virna Jandiroba (16-1)
185 lb: Kevin Holland (20-5) vs. Ronaldo “Jacare” Souza (26-8, 1 N/C)
265 lb: Junior dos Santos (21-8) vs. Ciryl Gane (6-0)

Karta wstępna (2:00):

145 lb: Cub Swanson (26-11) vs. Daniel Pineda (27-13, 2 N/C)
155 lb: Renato Moicano (14-3-1) vs. Rafael Fiziev (8-1)
145 lb: Gavin Tucker (12-1) vs. Billy Quarantillo (15-2)
115 lb: Tecia Torres (11-5) vs. Sam Hughes (5-1)

Karta UFC Fight Pass (1:30):

145 lb: Chase Hooper (9-1-1) vs. Peter Barrett (11-4)

Transmisja:

1:30 (karty wstępne) – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport

Figueiredo, Moreno, Oliveira y Ferguson cubren el colorido póster del UFC  256 - MMA.uno , #1 En noticias de Artes Marciales Mixtas (MMA) en Español.

NIEDZIELA

ACA 115

Początek gali: 15:00

Karta główna:

93,0 kg: Magomed Ismailov (16-2-1) vs. Ivan Shtrykov (17-1-1)
83,9 kg: Magomedrasul Gasanov (14-2) vs. Artem Frolov (14-2)
70,3 kg: Yusuf Raisov (16-2) vs. Egor Golubtsov (19-9)
65,8 kg: Andrey Goncharov (14-3) vs. Adlan Bataev (12-3)
93,0 kg: Muslim Magomedov (7-0) vs. Murat Gugov (7-2)
65,8 kg: Nursultan Kassymkhanov (11-2) vs. Alihan Suleimanov (11-3)
70,3 kg: Mukhamed Kokov (15-5) vs. Herdeson Batista (14-4, 1 N/C)
93,0 kg: Evgeniy Egemberdiev (11-3) vs. Luke Barnatt (15-9)
120,2 kg: Ruslan Magomedov (15-1) vs. Dmitry Poberezhets (25-5-1, 1 N/C)

Karta wstępna:

65,8 kg: Alexey Polpudnikov (29-7-1) vs. Bibert Tumenov (9-1)
120,2 kg: Denis Smoldarev (14-7) vs. Elkhan Musaev (6-0)
61,2 kg: Murad Kalamov (11-3) vs. Francisco de Lima Maciel (15-4-1)
70,3 kg: Lom-Ali Nalgiev (19-8) vs. Mamurzhon Hamdamov (10-2)
56,7 kg: Aren Akopyan (10-2-1, 1 N/C) vs. Alan Gomes De Castro (12-2-1)
61,2 kg: Nikita Chistyakov (11-6-1) vs. Maharbek Karginov (12-3)
70,3 kg: Mikhail Balkirev (8-3) vs. Akhliddin Mirzadavlatov (8-1)

Transmisja:

PPV (ok. 23 zł)

Zobacz także:

Zjawiskowa Ostovich zwolniona z UFC! Kto nowym pracodawcą?

Rachael Ostovich liczyła na inny rezultat w ostatniej walce. Kolejna przegrana musiała spowodować zwolnienie z UFC. Zapewne już niebawem poznamy jej nowego pracodawcę