MMA PLEMC MMATymoteusz Łopaczyk weźmie udział w turnieju organizacji EMC! Mocna obsada!

Tymoteusz Łopaczyk weźmie udział w turnieju organizacji EMC! Mocna obsada!

Tymoteusz Łopaczyk weźmie udział w mocno obstawionym turnieju organizacji EMC MMA. Polak znalazł się w gronie mocnych zawodników z przeszłością w największych światowych organizacjach mieszanych sztuk walki.

Tymoteusz Łopaczyk w turnieju EMC

Łopaczyk będzie rywalizował w turnieju wagi półśredniej, którego stawką jest pas mistrzowski i gotówka. Udział Polaka w turnieju został już oficjalnie potwierdzony przez organizatora.

Tymoteusz Łopaczyk weźmie udział w turnieju organizacji EMC! Mocna stawka uczestników!

Półfinały turnieju EMC MMA zaczną się 5 września w Niemczech. Polak znalazł się w gronie mocnych rywali – byłego zawodnika UFC Ismaila Naurdieva, Pavla Kuscha mającego za sobą występy w PFL i Amirana Gogoladze, który występował w M-1.

Poniżej oficjalne potwierdzenie organizatora o udziale Tymoteusza Łopaczyka w turnieju:

Udział Łopaczyka w EMC MMA potwierdził także jego menadżer – Artur Ostaszewski:

Tymoteusz Łopaczyk to utalentowany zawodnik wagi półśredniej. Swoją ostatnią walkę stoczył dla organizacji Fight Exclusive Night. W grudniu zeszłego roku na FEN 26 znokautował w drugiej rundzie Michała Golasińskiego. Obecnie Łopaczyk ma serię trzech wygranych z rzędu. Jedyną porażkę w zawodowej karierze poniósł w walce z Szymonem Duszą.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o szansach Błachowicza na mistrzostwo UFC. Co powiedziała?

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o szansach Jana Błachowicza na mistrzostwo organizacji UFC. Polak już niedługo stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie. 

UFC on ESPN+ 33: Smith vs. Rakic – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższą sobotę w Las Vegas odbędzie się gala UFC on ESPN+ 33. Kilka pojedynków może być naprawdę interesujących.

FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – kto zgarnął bonusy po gali?

FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – kto zgarnął bonusy po gali? Przyznano bonusy za galę FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbyła się 22 sierpnia.

Jan Błachowicz przed walką o pas mistrzowski! Jak typujecie?

Polak już pod koniec września stanie przed wielką szansą. Zobaczcie co powiedział ”Cieszyński Książę” w rozmowie z naszym portalem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis