MMA PLBoksWasilewski o walce Don Kasjo: Z tą formą nie byłby w stanie ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy!

Wasilewski o walce Don Kasjo: Z tą formą nie byłby w stanie ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy!

Już trzydziestego maja w Rzeszowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. W walce wieczoru Artur Szpilka zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim. Promotor Andrzej Wasilewski po konferencji prasowej został zapytany o walkę ”Don Kasjo” kontra Parke, która wzbudza duże zainteresowanie.

Będzie to walka wieczoru jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Kasjusz Życiński piętnastego maja doczeka się pojedynku z zawodnikiem UFC. W stawce kilogramowa sztabka złota. Walka jest zakontraktowana na dystansie 5×3. 

Wasilewski o Don Kasjo: Coś w sobie miał, jakiś talent!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z Realnews.pl został zapytany o nadchodzącą walkę wieczoru FAME MMA 10. Promotor zapewnia, że ”Don Kasjo” walcząc w boksie olimpijskim miał potencjał, lecz teraz…

Ja Pana Kasjusza Życińskiego pamiętam z dawnych czasów, on kiedyś boksował. Nawet był chyba Mistrzem Polski w wadze półciężkiej. Coś w sobie miał, jakiś talent. Natomiast te walki, które widziałem na FAME MMA… On ma na pewno inny tryb życia. Ja teraz nie mówię o sposobie wyrażania emocji, wywiadach, bo to część może być ustawione/reżyserowane, a część bo taka formuła się tworzy. Mówiąc o samych walkach to z tą formą umówmy nie byłby w stanie nawet ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy. Norman Parke z tego co kojarzę to jest zawodnik MMA z KSW, nie wiem jaką ma stójkę, ale walka w boksie to jest walka według reguł bokserskich. Bo dzisiaj Pan Życiński nie jest pięściarzem, a Norman Parke nigdy nie był pięściarzem, ale ciekawe wydarzenie. Jak będę miał chwilę czasu, to akurat tą walkę chętnie bym wykupił, bo obydwu zawodników kojarzę.                     

Zobacz także:

FEN 34: Walka youtuberów w rozpisce majowej gali! Zaskoczeni?

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła właśnie drugi freak fight na nadchodzącą galę FEN 34. Tym razem w klatce zobaczymy youtuberów.

Oskar Piechota o dopingu w UFC: Niestety wziąłem go z premedytacją… Widzieliście wpis Oskara?

Oskar Piechota wypowiedział się szerzej o dopingu w UFC, za stosowanie którego został zawieszony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA).