MMA PLPunch DownWarszawski Dresik wypada z Punchdown 3! Bonus BGC bez rywala w walce na luje!

Warszawski Dresik wypada z Punchdown 3! Bonus BGC bez rywala w walce na luje!

Foto: Facebook/ Warszawski Dresik

Niestety, Warszawski Dresik wypada z Punchdown 3, gdzie w extra fight’ie, miał zmierzyć się z Bonusem BGC. Ten z kolei został bez rywala. Co przyczyniło się do wypadnięcia warszawiaka?

Norbert Janecki, bo tak nazywa się Warszawski Dresik opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wytłumaczył swoją absencję w najbliższą sobotę.

Warszawski Dresik wypada z Punchdown 3! Bonus BGC bez rywala w walce na luje!

“Uwaga‼️Uwaga‼️
Z przykrością muszę Was poinformować, że przez restrykcje, które musimy przestrzegać dopadły i mnie. Dziś dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zakażona COVID-19, przez co zostałem objęty kwarantanną. Wiem, ze dla niektórych z Was tak jak i dla mnie jest to chore, ale nic na to nie poradzę, jestem uwięziony we własnym domu. Najbardziej jestem zły na to, ze walka się nie odbędzie. Nie liczę już czasu, przygotowań, kilogramów, które poświęciłem na przygotowania do walki, ale znalazłem się w złym czasie i miejscu. Mam nadzieje, ze będziecie ze mną na dobre i na złe, bo to Wy dajecie mi siłę i motywacje do działania. A obiecuje, ze nie raz Was zaskoczę swoją pozytywnością oraz szaleństwem hehehe. Serdecznie Was przepraszam, że nie zobaczycie mnie na gali @punchdownfight ,tych którzy mnie wspierali i tych którzy byli przeciwko mnie. Jeszcze nie raz zobaczcie moją brzydką mordę🥺” – napisał Dresik w mediach społecznościowych.

Uwaga‼️Uwaga‼️Z przykrością muszę Was poinformować, że przez restrykcje, które musimy przestrzegać dopadły i mnie. Dziś…

Posted by Warszawski Dresik on Thursday, March 18, 2021

PunchDown 3 – PPV

PunchDown3

Super fight:

Anastasiya Yandaltsava vs. Esmeralda Godlewska

Turniej PunchDown 3 (pary 1/8 finału, cała drabinka turniejowa dostępna na grafice):

Vasilii “The Dumpling” Kamotskii vs. Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski
Patryk “Petrju” Kornatowski vs. Maksymilian “Max” Leśniak
Daniel “Kisiel” Jakubowski vs. Artur “Waluś” Walczak
Łukasz Nowicki vs. Dawid “Mały” Młyński
Tomasz “Sergiej” Pachulski vs. Jakub “Vulpes” Lis
Maciej “Ciapek” Czarpacki vs. Jakub “Dudzio” Dudczyk
Łukasz “Dunaj” Dunajko vs. Jakub “Hecmn” Rygiel
Przemysław Zimny vs. Dawid “Zaleś” Zalewski

Zobacz także:

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…