MMA PLNajnowszeCiekawostkiWalka studentów w ringu! Tak się bawią w MMA w Rosji!

Walka studentów w ringu! Tak się bawią w MMA w Rosji!

Walka studentów w ringu. MMA staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportową na świecie. Nic dziwnego, że w ringu czy oktagonie chce sprawdzić swoje umiejętności coraz większa liczba osób.

Walka studentów w ringu

W Rosji istnieje organizacja sportów walki, gdzie może zawalczyć każdy. Nie ważne czy jesteś lekarzem, studentem czy prawnikiem. Jeśli chcesz walczyć i spełniasz wymagania możesz wejść do ringu i spuścić lanie swojemu przeciwnikowi.

Kraj ten znany jest z wyszukanych form rozrywki dotyczących sportów walki, to w Rosji zaczynano z walkami na liście gdzie mogliśmy oglądać zawodników MMA czy gale z udziałem takich zawodników jak Bob Sapp czy Wiaczesław Datsik.

Walka studentów w ringu!

Mowa tutaj o organizacji STRELKA – Street Fighting Championship, która bije rekordy popularności na platformie youtube. Jak dotąd ich filmy oglądnęło, uwaga – blisko MILIARD ludzi! A pojedynczy najlepiej oglądany film ma 35 mln wyświetleń.

Na zamieszczonym przez organizacje filmiku możemy podziwiać zmagania dwóch studentów. Tak przynajmniej włodarze prezentują zawodników. Już po pierwszych sekundach walki widać, że Panowie mieli już wcześniej do czynienia ze sportami walki i nie są z pierwszej łapanki. Pojedynek ten wygląda całkiem dobrze i kończy się efektownym technicznym nokautem.

Pewnie jesteście ciekawi kiedy w Polsce odbędą się kolejne gale MMA? Mamy dla Was dobre wieści. Swoje gale ogłosiły już organizacje Babilon MMA oraz FEN, a niebawem dowiemy się kiedy odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk walki.

Zobacz także:

Czy często dochodzi do podobnych awantur?

W ostatnim czasie internet zalewa fala filmików z awanturami między ludźmi. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać walkę sąsiadów, która także zakończyła się dość boleśnie dla jednego z uczestników.

A co słychać w prawdziwym MMA?

Oczywiście ciągle dostarczamy Wam wartościowy kontent dotyczący naszej ulubionej dyscypliny sportu. Już w weekend kolejna gala UFC, a tymczasem możecie zobaczyć jak prezentują się kursy na to wydarzenie.

Czy Pudzian walczy przed KSW?

Tak, zdarzało mu się. Jedną z walk zapaśniczych stoczył podczas zawodów strongman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis