MMA PLNajnowszeClout MMAWalka Najman-Murański jednak dojdzie do skutku? ”Jest blisko podpisania kontraktu!”

Walka Najman-Murański jednak dojdzie do skutku? ”Jest blisko podpisania kontraktu!”

To dość zaskakująca wiadomość. Wielu kibiców freak fightów z niecierpliwością czekało na takie zestawienie i miało nadzieje, że dojdzie do skutku. Próbowano w Elite Fighters i High League, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Okazuje się, że teraz inna organizacja próbuje doprowadzić do walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem i jest naprawdę blisko. 

Najman

”El Testosteron” już wielokrotnie zaznaczał, że nigdy nie dojdzie do takiego pojedynku, bowiem ”Muran” się go boi. Czy w końcu wszystko zostanie dopięte i nie będzie żadnych zmian? Tego nie możemy wykluczyć. 

Murański jest zmotywowany po swoim pierwszym wyczekiwanym zwycięstwie w klatce. Miało to miejsce w co-main evencie ostatniej gali PRIME w Toruniu. ”Muran” bez problemów zdemolował debiutującego Macieja ”Ojca Wiewióra” Wiewiórki. Murański od samego początku ruszył z szarżą uderzeń. ”Ojciec Wiewióra” był w kompletnym amoku i nie postawił się Murańskiemu, który trzy razy posłał go na deski – i było po wszystkim.

Murański-Najman bliskie realizacji?

Jak się okazało Jacek Murański został zaproszony przez organizację Clout MMA do Płocka. Nie jest to przypadkowe, bowiem dostał propozycję walki z Marcinem Najmanem. ”Muran” zdradził to w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco. 

Podejście numer trzy. Czy nazwanie tej walki tak jak słyszałem ma być promowana ”walką stulecia” – czy to jest sprawiedliwe? Nie nie jest sprawiedliwe czy mi się podoba? Tak mi się podoba. Nie bez powodu zostaliśmy zaproszeni z trenerami i narożnikiem na galę Clout. Mamy podpatrywać, choć tu nie ma co podpatrywać, ale taki jest cel i backstage’owe rozmowy.     

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis