MMA PLPLMMAW tym roku jeszcze dwie gale PLMMA transmitowane w TVP Sport

W tym roku jeszcze dwie gale PLMMA transmitowane w TVP Sport

Foto: Tomasz Pierzycki, Fotokorpus.pl / PLMMA

W tym roku odbędą się jeszcze dwie gale organizacji PLMMA. Podobnie jak marcowa gala PLMMA 78 będą one transmitowane w TVP Sport.

Gala PLMMA 79 będzie mieć miejsce 18 października w Rzeszowie. Zobaczymy tam m.in. Kevina Szaflarskiego (6-1), który w marcu zdobył pas wagi ciężkiej. Mistrz świata IMMAF z 2015 roku przygotowywał się m.in w Jackson Wink MMA w Albuquerque, czyli gymie Jona Jonesa.

O pas kategorii półciężkiej powalczy Michał Pasternak (13-4), czyli były zawodnik organizacji ONE Championship. Tytuł w dywizji do 93 kg posiada obecnie Kevin Wiwatowski (5-7).

Pasa kategorii półciężkiej będzie bronić natomiast Robert Bryczek (10-2). Zawodnik ten ma serię siedmiu zwycięstw i pozostaje niepokonany od 2013 roku. Ostatnio zawodnik ten powrócił po 2,5-letniej przerwie i wygrał na gali Oktagon 12 na Słowacji.

Ostatnią galą organizacji, której prezesem od niedawna jest Jacek Adamczyk, będzie PLMMA 80 w Warszawie. Gala ta ma odbyć się 20 grudnia i zobaczymy na niej 19-letniego Cezarego Oleskiejczuka (3-2), którego brat Michał w ostatnim czasie znakomicie radzi sobie w organizacji UFC.

Obie gale będą transmitowane na TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

MOCNY KONIEC ROKU Z PLMMAEmocje, efektowne widowiska i walki na najwyższym, sportowym poziomie – to atuty, z których…

Opublikowany przez Profesjonalna Liga MMA Czwartek, 12 września 2019