MMA PLNajnowszeOktagonRobert Bryczek i Mateusz Legierski wygrywają na Słowacji [WIDEO]

Robert Bryczek i Mateusz Legierski wygrywają na Słowacji [WIDEO]

Udane występy zaliczyli w zeszły weekend polscy zawodnicy podczas gali Oktagon 12 w stolicy Słowacji Bratysławie. Zarówno  Robert Bryczek (9-2) jak i Mateusz Legierski (4-0) wygrali swoje pojedynki.

Robert Bryczek Oktagon 12

Bryczek powrócił do klatki po ponad 2,5-rocznej przerwie. Swoją poprzednią walkę stoczył jeszcze w listopadzie 2016 roku na gali PLMMA 70, kiedy pokonał Artura Kamińskiego (6-3) i zdobył pas wagi półśredniej. W Słowacji jego rywalem był natomiast Węgier Máté Kertész (7-3). Walka trwała pełne 15 minut a o jej wyniku musieli decydować sędziowie. Jednogłośnie uznali oni, że lepszy był Polak.

Robert Bryczek zamieścił w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku wpis po zwycięskim pojedynku.

“Zwycięstwo jednogłośnią decyzją sędziów po ponad 2,5 letnim rozbracie z klatką podczas galiOKTAGON MMA 12 w Bratysławie z bardzo mocnym i faworyzowanym rywalem Mate Kerteszem któremu dziękuję za walkę i oddaje należny szacunek #respect 👊 dziękuję przede wszystkim całej drużynie i wszystkim bliskim za ogromne wsparcie to nasz wspólny sukces! ✌”

Zwycięstwo jednogłośnią decyzją sędziów po ponad 2,5 letnim rozbracie z klatką podczas gali OKTAGON MMA 12 w Bratysławie…

Opublikowany przez Robert Bryczek Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Na tej samej gali swoją kolejną zawodową walkę stoczył także Mateusz Legierski.  Zawodnik Octagon Team Cieszyn zachował swój nieskazitelny rekord i pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Słowaka Ronalda Paradeisera (9-6). Polak trafił rywala w stójce, a następnie dopadł w parterze po intensywnym ground&pound

Legierski wszystkie dotychczasowe walki kończył przed czasem. Żadna z nich nie wyszła poza drugą rundę. Polski zawodnik ma spore ambicje i w przyszłości chce walczyć o pas słowackiej organizacji.

“Chyba sam w to nie wierzę !! Idziemy po pas 😈”