MMA PLPLMMAMateusz Borek promotorem w MMA? Okniński złożył propozycje!

Mateusz Borek promotorem w MMA? Okniński złożył propozycje!

Mateusz Borek znany wszystkim jako komentator, ekspert i promotor bokserski dostał ciekawą propozycję! Jak się okazuje trener Mirosław Okniński zaproponował bezpłatne przekazanie organizacji PLMMA. Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe, gdyby Mateusz Borek pojawił się w polskim MMA jako promotor.

Przypomnijmy, że prekursor mieszanych sztuk walk jakim bez wątpienia jest Mirosław Okniński pojawił się w programie Oktagon Live. Mirosław tuż po nim w jednym z wywiadów krytykował prowadzących – mówiąc, że specjalnie od początku próbowano pokazać jego złe rzeczy, a nie te dobre, które zrobił w swojej karierze.

Mateusz Borek promotorem w MMA? Padła propozycja!

Jak się okazuje w poniedziałek Mateusz Borek dostał telefon z propozycją od Mirosława Oknińskiego, który chciałby oddać PLMMA w dobre ręce. Powód jest prosty trener liczy na to, że organizacja, którą budował latami będzie dalej funkcjonować.

Było to tak jeszcze niedawno! Nowym dyrektorem została Magdalena Bikowska. Zorganizowane zostały trzy gale, na których mieliśmy parę naprawdę dobrych pojedynków. Miało być kolejne wydarzenie, ale koronawirus pokrzyżował plany. Teraz doszedł następny problem, bo umowa/kontrakt prowadzenia organizacji właśnie się zakończył.

Dodać trzeba, że organizacja PLMMA przez wiele lat była pod banderą Mirosława Oknińskiego, który organizował wydarzenia mieszanych sztuk walki w całej Polsce. Pierwsze eventy odbyły się już w 2012 roku. Co ważne również nazwiska, które pojawiały się w organizacji teraz możemy oglądać w największych organizacjach na świecie. Wystarczy sobie przypomnieć kultowy tekst Mirosława Oknińskiego: ”Z PLMMA do UFC”.