MMA PLNajnowszeKamil OniszczukW sobotę oglądał UFC w Londynie, teraz pokazał kontrakt. Kamil Oniszczuk podpisał “umowę z amerykańską organizacją”

W sobotę oglądał UFC w Londynie, teraz pokazał kontrakt. Kamil Oniszczuk podpisał “umowę z amerykańską organizacją”

Czołowy polski zawodnik balansujący między kategorią półśrednią a średnią – Kamil Oniszczuk podpisał kontrakt z “amerykańską organizacją”. Tak zapowiedział w mediach społecznościowych. Nie wskazał jednak wprost, o którego pracodawcę chodzi.

Kamil Oniszczuk

Wiadomo natomiast, że Kamil Oniszczuk w sobotę oglądał z bliska galę UFC w Londynie, gdzie jego klubowy kolega Marcin Tybura był rezerwowym dla walki wieczoru całej imprezy.

Kamil Oniszczuk podpisał “umowę z amerykańską organizacją”

Oniszczuk dotychczas związany z organizacją ACA i posiadający rekord w MMA 9-1 zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym zadał zagadkę kibicom, by wskazali, z którą organizacją podpisał nowy kontrakt.

Macie jakieś pomysły?

“Dwie umowy podpisane, pierwsza z Amerykańską grupą menadżerską @firstroundmgmt, a druga z Amerykańska organizacją, jakieś pomysły?”

Zobacz także:

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO] Wdzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” i debiut Paczuskiego na KSW 70! Nie możecie się doczekać?

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

Piotr Szeliga starł się z Wardęgą w obronie Ferrariego po zamieszaniu w walce z Polakiem na FAME 13 [WIDEO]

Jeden z uczestników gali FAME 13 – Piotr Szeliga starł się z Sylwestrem Wardęgą w obronie Amadeusza “Ferrariego” Roślika po zamieszaniu, jakie wyniknęło w sprawie jego walki z Adrianem Polakiem, do której ma dojść już za tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis