MMA PLArkadiusz WrzosekJest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO]

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO]

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

Wrzosek

Było wysokie kopnięcie, a teraz kolano z wyskoku. Hari ciężko upadł i wstawał… Wrzosek próbował jeszcze dokończył dzieła zniszczenia. Było widać, że Badr jest bardzo mocno wstrząśnięty. W przerwie na hali pojawiły się starcia kibiców. Mieliśmy nadzieję, że walka zostanie wznowiona, lecz ze względu na bezpieczeństwo zdecydowano o przerwaniu wydarzenia.

Jest nagranie!

W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania po wielkiej awanturze w belgijskim Hasselt (Trixxo Arenie – mogąca pomieścić 16 tysięcy kibiców). Sytuacja była naprawdę niebezpieczna.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Narożnik Wrzoska twierdzi, że Hari prowokował kibiców! Marokańczyk był już mocno kontuzjowany! Widzieliście?

Duże kontrowersje pojawiły się po jakże ważnej walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO). Polak podczas Glory 80 stanął przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Walka została przerwana z powodu dużych zamieszek w hali.

Tomasz Romanowski chce walki z Roberto Soldiciem: Ja potrafiłem Pietrzaka posłać na deski! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (15-8) odnotował bardzo ważne zwycięstwo w dotychczasowej karierze. ”Tommy” mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy w kategorii półśredniej. Podopieczny Piotra Bagińskiego jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała Pietrzaka (10-5-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis