MMA PLNajnowszeBellatorKamil Oniszczuk stoczy drugą walkę w Bellatorze! Znamy szczegóły!

Kamil Oniszczuk stoczy drugą walkę w Bellatorze! Znamy szczegóły!

Gala Bellator 297 zbliża się wielkimi krokami. Już 16-tego czerwca w Chicago dojdzie do świetnie zapowiadającej się gali, w której udział weźmie także Kamil Oniszczuk (9-2)! Czy trybuny w związku z tym zapełnią się Polakami z Illinois?

Zawodnik “Ankos MMA” swój debiut pod szyldem Bellator’a zaliczył już w zeszłym roku. Poddał go wówczas Costello van Steenis, dla którego to było już szóste starcie w tej organizacji. Najbliższym przeciwnikiem Polaka będzie Norbert Novenyi Jr. (6-0). 23-latek z Węgier ostatni pojedynek stoczył pod koniec lutego bieżącego roku. Skonfrontował się wówczas z doświadczonym, piętnaście lat starszym zawodnikiem, Andrei’em Manzolo (26-10), którego pokonał w pierwszej rundzie.

Nadmieńmy, że Kamil przed zakontraktowaniem w organizacji Bellator, walczył dla ACA, a jeszcze wcześniej dla Babilon MMA. Co ciekawe, podczas 114-tej odsłony ACA, pokonał Krystiana Bielskiego (9-4), który już w ten weekend zawalczy na KSW 81.

Fenomenalne pojedynki!

Main eventem gali jest starcie mistrzowskie. Obecny mistrz wagi półciężkiej, Vadim Nemkov stanie w szranki ze świetnie nam znanym weteranem UFC, Yoelem Romero. Co-main event stanowi natomiast starcie Patricio Pitbulla z Sergio Pettisem, który dzierży pas wagi koguciej. Część osób może nie zdawać sobie sprawy, że w przypadku wygranej Pitbulla, będzie to jego pas mistrzowski już…w trzeciej kategorii wagowej. Walka Polaka jest przewidziana jako druga w kolejności, tuż po potyczce otwierającej galę.

Kamil Oniszczuk 🇵🇱 zawalczy na gali Bellator MMA 297 w Chicago 🇵🇱🇺🇸 ‼️16 czerwca w Chicago odbędzie się duża gala…

Posted by Mma Top News on Monday, April 17, 2023

Zobacz także:

Błachowicz o aktualnej wadze półciężkiej w UFC: Wszyscy już doszli do Jonesa! Moim zdaniem go przeskoczyliśmy!

Parę dni temu odbył się charytatywny mecz koszykówki, w którym udział wzięły m.in. gwiazdy sportu oraz internetu. Ze świata MMA udział w wydarzeniu wzięli chociażby Marcin Tybura, Borys Mańkowski czy Jan Błachowicz. Były czempion UFC nie tylko przyczynił się do spełnienia szczytnego celu, bowiem w wywiadzie po meczu wypowiedział się na temat “Bonesa”!

Gala Fight Club 2 już w najbliższą sobotę!

Fight Club powraca. 18 zdeterminowanych, idących po swoje zawodników podczas     9 walk w oktagonie – 6 w formule MMA, 3 w formule K-1. Do tego niesamowite emocje
i wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa wydarzenia. To wszystko już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej OSIR Bemowo w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis