MMA PLFreak FightW Rosji doszło do kolejnej walki kobiety z mężczyzną! Wściekły kibic chciał pomóc kobiecie! [WIDEO]

W Rosji doszło do kolejnej walki kobiety z mężczyzną! Wściekły kibic chciał pomóc kobiecie! [WIDEO]

Jak widać do takich kontrowersyjnych pojedynków dochodzi nie tylko w Polsce. Dokładnie w Rosji zorganizowano drugą walkę kobiety z… mężczyzną. Organizatorzy nie spodziewali się jednak, że wściekły kibic wtargnie do klatki, aby pomóc kobiecie.

Freak

Na trzeciej edycji MMA VIP doszło do dwóch walk kobiety z mężczyzną. W tych starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych. W mocnych słowach pojedynki na MMA VIP skomentował hiszpański portal ”AS” i ”Marca”. Pierwszy wymieniony dziennik nazwał takie zestawienia globalnym wstydem.

Kibic nie wytrzymał!

Podczas gali Epic Fighting Championships w Rosji doszło do kolejnego pojedynku kobiety z mężczyzną na zasadach MMA. Popularna Youtuberka – Sasha Mamaha zmierzyła się z Alexandrem Pistoletovem (piosenkarz i gwiazda porno).

Bez zaskoczenia mężczyzna górował nad kobietą. Walka trafiła do parteru i wydawało się, że za moment Alexander wygra przed czasem. Niespodziewanie do klatki wskoczył wściekły kibic, który zamierzał pomóc kobiecie. Interweniować musiała ochrona. Mimo takiej sytuacji postanowiono zaraz wznowić pojedynek.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony! Co wy na to?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję! Widzieliście?

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis