MMA PLMarcin NajmanProkuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję!

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Słowik MMA VIP

Nie do końca zakończyła się przygoda Andrzeja Z. z wymiarem sprawiedliwości. Ogłoszony w zeszłym tygodniu jako boss organizacji MMA-VIP “Słowik”, jest nadal oskarżony w kilku sprawach. Nie wiadomo więc, czy po ostatnich ekscesach, które wydarzyły się w sieci po konferencji prasowej MMA-VIP 4, Marcin Najman nadal będzie wyrażał chęć współpracy z pruszkowskim bossem.

Sąd Okręgowy odrzucił zażalenie prokuratury!

Jedną z wyżej wymienionych spraw dotyczy działalności “Słowika” w grupie przestępczej na terenie aresztu warszawskiej Białołęki. Konkretnie chodzi o rozprowadzanie narkotyków oraz innych towarów niedostępnych na terenie zakładu karnego.

Mój klient jest oskarżony m.in. w dwóch tzw. sprawach VAT-owskich – powiedziała Julia Dekoninck, adwokat “Słowika”. Jedna z nich jest dopiero w I instancji, a druga nawet nie ruszyła. Nie ma więc zagrożenia, by mogło to zaszkodzić jego planom, związanym z branżą sportową.

Nowy boss MMA-VIP był pozbawiony wolności przez 15 miesięcy. Wyszedł na wolność 15 grudnia 2021 roku, a niespełna miesiąc później rozpoczął współpracę z Najmanem.

Prokuratura złożyła jednak zażalenie, że dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju – to zbyt małe konsekwencje wobec “Słowika”. Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił w tym tygodniu zażalenie, co oznacza, że Andrzej Z. pozostanie na wolności.

Poza wspomnianymi wykroczeniami, były gangster jest oskarżony o kolaborację gangu pruszkowskiego z grupą zajmującą się przestępstwami gospodarczymi. Chodzi m.in. o wyłudzenia VAT opiewającej na kwotę co najmniej 198 milionów złotych.

Andrzej Z. to jeden z głównych oskarżonych w sprawie gangu pruszkowskiego i ochranianych przez tę mafię oszustów wyłudzających VAT – mówił w rozmowie z PAP, adwokat Marcin Lorenc.

Zobacz także:

Był pomysł na walkę Pudzian-Masa w KSW? Martin Lewandowski odpowiada!

W przeszłości był pomysł na starcie Mariusza Pudzianowskiego z kontrowersyjnym ”Masą”? Martin Lewandowski komentuje głosy napływające z internetu.

KSW 66: Ibragim Chuzhigaev po pokonaniu Narkuna chce od razu walczyć o drugi pas z Soldiciem!

Mierzy wysoko! Ibragim Chuzhigaev (15-5) jest przekonany, że jutro zostanie nowym mistrzem KSW w wadze półciężkiej. 30-latek podczas 66-edycji w Szczecinie zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Tomaszem Narkunem (18-4).

Mistrz KSW vs champion czołowej organizacji na świecie? Mańkowski ma pomysł po zdobyciu pasa!

Czy Borys Mańkowski po raz drugi w karierze zdobędzie mistrzowski pas organizacji KSW? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą sobotę. “Diabeł Tasmański” nie waha się jednak myśleć, co wydarzy się w przypadku pokonania Mariana Ziółkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis