MMA PLNajnowszeFreak FightLegenda MMA ostro o freak fightach! Liczy na stworzenie prawa przeciwko demoralizacji młodzieży!

Legenda MMA ostro o freak fightach! Liczy na stworzenie prawa przeciwko demoralizacji młodzieży!

Polska legenda MMA – Tomasz Drwal w rozmowie z Interią bardzo ostro wypowiedział się o freak fightach! Drwal był pierwszym naszym rodakiem walczącym w oktagonie UFC. Ostatnie dni sportowej kariery spędził natomiast walcząc dla największej polskiego organizacji mieszanych sztuk walki – KSW.

Legenda MMA ostro o freak fightach

Drwal to obecnie 42-latek, który odnalazł się w życiu po karierze sportowej. Zresztą ciągle jest on szanowany i uważany za jednego ze specjalistów od MMA w naszym kraju.

W rozmowie z portalem Interia.pl, Drwal bardzo ostro wypowiedział się o freak fightach.

Legenda MMA ostro o freak fightach! Liczy na stworzenie prawa przeciwko demoralizacji młodzieży!

Tomasz Drwal sam ma dzieci i twierdzi, że freak fighty to wielkie zagrożenie dla społeczeństwa. Zwłaszcza, że co rusz przekraczane są wg niego kolejne granice w tym świecie:

“Te imprezy niszczą wszelkie wartości w sporcie. Nie mówię tu tylko o dyscyplinach walki, ale sporcie w ogóle. Dlatego z uwagą zajmuję się moimi dziećmi, które dziś mają 10 lat, bo to jest pokolenie, które trzeba ustrzec przed tym zepsuciem. Tego, w co wsiąka jedno starsze pokolenie, już się nie odkręci. Rynek musi się tym wysycić i kiedyś wszystkim się znudzi, ale zanim… Słuchaj, jeśli ja siedzę ostatnio u fryzjera, a fryzjerki które są wokół rozmawiają o tym, czy jedna z nich była na tym całym “fejmie”, to ręce mi opadają.

Ja uważam, że na to powinna być ustawa. Przecież te “dzbany” nawet o tym nie myślą, a to jest nic innego, jak demoralizowanie młodzieży. I mało tego, jest już jeden przypadek śmiertelny, mam tutaj na myśli Murańskiego (Mateusza – przyp.), a to będzie postępować. Prawdopodobnie ten młody facet mógł nie dźwignąć psychicznie swoich czynów. Była chwila żałoby, ale nikt się nie zastanowił i nie pomyślał: “ludzie, przecież to was samych może zrujnować”. Bo finalnie ci freakfighterzy zostają sami i muszą zmierzyć się z tym wszystkim. W normalnym świecie ludzie, którzy robią z siebie ordynarne pośmiewisko i deprawują innych, byliby minimum zepchnięci na margines społeczny.”

A czy Wy zgadzacie się ze zdaniem Tomasza Drwala w sprawie freak fightów?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis