MMA PLFENRzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony!

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony!

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Walka Krystiana Kaszubowskiego z Tomaszem Romanowskim, to była jedna z najbardziej wyczekiwanych walk najbliższej gali, która odbędzie się w Szczecinie. Niestety Tomasz Romanowski miał problemy zdrowotne, o których informował już tydzień przed galą. W dniu dzisiejszym gruchnęła informacja, że nie jest na tyle dysponowany by zawalczyć na sobotniej gali.

Robert Maciejowski – dożywotnio skreślony na FEN!

Krystian Kaszubowski wspomniał dziś w wywiadzie, że jego rywal miał za tydzień zaplanowaną walkę na FEN (według naszych informacji miał zawalczyć z Jackiem Jędraszczykiem), informację na twitterze potwierdził Paweł Jóźwiak. Dodał on, że Maciejowski zachował się bardzo nieładnie i jest dożywotnio skreślony na galę FEN. Trzeba przyznać, że nie jest to zachowanie godne pochwały.

Tak miał, bardzo nieładnie się zachował wobec nas i swojego rywala. Dziś miał odesłać podpisany kontrakt i zostać ogłoszony .U nas jest dożywotnio skreślony.

Zobacz także:

Widzieliście naszą nagrodę dla zawodnika roku? Zasłużone?

Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) zaliczył naprawdę fenomenalny rok.  W ostatnich miesiącach w jego karierze wszystko poszło tak jak powinno.

Znamy rywala Ekateriny Shakalovej, zaskoczeni?

Ekaterina Shakalova (6-1, 1 KO, 3 SUB) podejmie Julię Kutsenko (6-7, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis