MMA PLUFCVenum w UFC. Tak będą wyglądały nowe stroje zawodników największej organizacji MMA na świecie!

Venum w UFC. Tak będą wyglądały nowe stroje zawodników największej organizacji MMA na świecie!

Foto: Twitter/ Venum

Nowa era w największej organizacji MMA na świecie! Chodzi o wejście nowego partnera odzieżowego Venum, który zastępuje Reeboka w UFC! Wiemy jak będą wyglądały stroje zawodników amerykańskiego giganta!

O współpracy Reeboka z UFC mówiło się bardzo dużo, a stroje przygotowane przez tego odzieżowego giganta były często krytykowane. Jak będzie to w przypadku Venuma?

Venum w UFC. Tak będą wyglądały nowe stroje zawodników największej organizacji MMA na świecie!

Firma Venum będzie odpowiedzialna za stroje zawodników UFC już od najbliższej gali – UFC on ABC 2, która odbędzie się 10 kwietnia i w której swój udział weźmie Mateusz Gamrot.

W ramach umowy partner odzieżowy UFC przekazuje wynagrodzenie zawodnikom po każdej stoczonej walce. Jego wysokość jest uzależniona od stażu zawodnika w amerykańskiej organizacji. Wyjątkiem są walki o pas. Najwyższą kwotę otrzymuje bowiem broniący tytułu mistrz zaś nieco niższą pretendent.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej umowy – tej z Reebokiem – zastosowano “widełki” doświadczenia zawodników. Po przekroczeniu pewnej liczby walk zawodnik przesuwa się o szczebel wyżej w hierarchii płacowej i po każdej kolejnej walce otrzymywać będzie już wyższą kwotę.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowych strojów przygotowanych przez Venum. Poniżej możecie zobaczyć jak one mają wyglądać:

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem: Nie będzie zmiany werdyktu na no-contest

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem i ustalił działania po ostatnim zamieszaniu jakie miało miejsce na gali FEN 33.

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.