MMA PLGenesisVaso Bakocević przed Genesis: Jestem stworzony do walk na gołe pięści! [WIDEO]

Vaso Bakocević przed Genesis: Jestem stworzony do walk na gołe pięści! [WIDEO]

Vaso Bakocević (40-20-1) już w najbliższy piątek stanie przed ciekawym wyzwaniem. Na pierwszej edycji Genesis zawalczy w formule gołych pięści. Jego przeciwnikiem będzie Dariusz Rutkiewicz, który pokazał się z dobrej strony na gali Krwawy Sport.

W main evencie dojdzie do powrotu Marcina Różalski. ”Płocki Barbarzyńca” na zasadach gołych pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem. Amerykanin to chociażby były mistrz UFC czy weteran legendarnej organizacji Pride.

Ponadto zobaczymy pierwszą w historii walkę kobiet w Polsce stricte na gołe pięści! Aleksandra Rola zawodniczka KSW podejmie doświadczoną Monikę Porażyńską. Starcie utytułowanych! Bartosz Batra kontra Michał ”Matrix” Królik tu możemy spodziewać się wielkich fajerwerków.

Vaso Bakocević przed walką na Genesis: Dogadaliśmy się bardzo szybko!

Doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1) z niecierpliwością czeka na piątkową galę Genesis 1. Czarnogórzec jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem. Vaso zapewnia, że błyskawicznie doszło do porozumienia jeśli chodzi o ten pojedynek. ”Psychopaty” długo nie trzeba przekonywać!

Bakocević nie będzie dobrze wspominał ostatniego startu w KSW. Na wydarzeniu w Zagrzebiu szybko został poddany z rąk Borysa Mańkowskiego. 31-latek od tego czasu stoczył dwie walki (wygrana w 18-sekund i przegrana w walce o pas BMF na Bałkanach).

Vaso jak zobaczył, że KSW robi galę Genesis zastanawiał się, dlaczego od razu nikt do niego nie zadzwonił. Spotkał na ostatniej gali Wojsława Rysiewskiego (dyrektora sportowego KSW) i zapytał czy jest szansa na walkę. Była taka szansa, dogadaliśmy się bardzo szybko. Dzięki temu pojawi się w piątek w Genesis.  

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk

120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

Zobacz także:

Ronaldo zdradza komu będzie kibicował na UFC 254! A wy komu?

Gwiazda piłki nożnej interesuje się MMA. Portugalczyk zdradza komu będzie kibicował na UFC 254

Cóż za forma Popka Monstera! Zaskoczeni?

Popek w świetnej formie. Mimo, że nie ma zaplanowanej walki to..