MMA PLPopekPopek Monster postawił na sport! Jest w świetnej formie!

Popek Monster postawił na sport! Jest w świetnej formie!

Popek Monster nie rezygnuje z treningów! Popularny raper wstawił zdjęcie na na którym pokazuje swoją aktualną formę. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Jak zapowiedział, tak zrobił. Po wrześniowej walce ze Stiflerem na Fame MMA 7 Paweł Mikołajuw przyznał, że nie zamierza porzucić sportowego stylu życia. Jak widać, nie były to słowa rzucone na wiatr.

Kariera Popka w MMA

Przygoda popularnego rapera z mieszanymi sztukami walki zaczęła się jeszcze, gdy ten mieszkał w Anglii. Popek stoczył swoje pierwsze walki dla federacji Cage Rage. Z obu pojedynków stoczonych dla brytyjskiej federacji Mikołajuw wychodził jako zwycięzca. Pierwsza porażka nadeszła w 2008 roku na gali FX3 – Fight Night 9. Popek musiał wówczas uznać wyższość Sandera Duyvisa, z którym przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Era KSW

Na kolejne walki Popka kibice musieli czekać 8 lat, aż do 2016 roku. Podczas gali KSW 37, Mikołajuw w swoim debiucie w największej polskiej federacji MMA zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Choć przegrał walkę, Popek pozostawił po sobie dobre wrażenie. Starcie trwało niewiele ponad minutę, ale raperowi udało się raz mocno trafić Pudziana. Później do głosu doszło doszło jednak doświadczenie i umiejętności Pudzianowskiego, który trafił Popka i zakończył walkę mocnymi ciosami.

Paweł Mikołajuw odniósł pierwsze zwycięstwo w KSW na gali na Stadionie Narodowym. Podczas KSW 39 już 45 sekundzie znokautował ciosami Hardkorowego Koksa. Wydawało się wówczas, że Popek pod wodzą trenera Roberta Złotkowskiego robi duże postępy i być może w przyszłości będzie w stanie toczyć sportowe pojedynki.

Podczas KSW 41 Popek bardzo niespodziewanie poległ w walce z Tomaszem Oświecińskim. Po bardzo wykańczającym starciu Strachu w drugiej rundzie pokonał Mikołajuwa przez techniczny nokaut. Ostatnie starcie Popka w największej polskiej organizacji to gala KSW 45 i pojedynek z Erko Junem. Raper przegrał tę walkę w drugiej rundzie przez TKO.

Fame MMA

W tym roku po Popka zgłosiła się najwieksza polska federacja freak-fightowa – Fame MMA. Paweł Mikołajuw stoczył swój debiutancki pojedynek na siódmej gali. W pierwszej rundzie pokonał przez balachę Damiana ‘Stiflera’ Zduńczyka.

Kiedy następna walka Popka?

Wielu kibiców rapera z pewnością zastanawia się, kiedy ponownie będą mogli zobaczyć go w klatce Fame MMA. Wiadomo, że nie odbędzie się to na najbliższej gali i że listopadowe wydarzenie ma być ostatnim, jaki federacja zorganizuje w tym roku. Na następną walkę Popka trzeba więc będzie poczekać do 2021 roku.

Zobacz także:

Kuriozalne zachowanie, zawodnik zwolniony z UFC! Jak wy to oceniacie?

Zawodnik dopuścił się karygodnego zachowania. Popierał działanie terrorystyczne, do którego doszło ostatnio we Francji

Już pod koniec października starcie mężczyzny z kobietą! Powinno do tego dojść?

To jest dopiero szok! Tak to prawda.. Pod koniec października dojdzie do konfrontacji mężczyzny z kobietą