MMA PLBellatorValerie Loureda kończy z MMA, ale nie rezygnuje ze sportu! Ogłosiła co będzie robić dalej!

Valerie Loureda kończy z MMA, ale nie rezygnuje ze sportu! Ogłosiła co będzie robić dalej!

Wielu typowało ją na wielką gwiazdę światowego MMA, ale ona kończy zanim na dobre się rozkręciła! Valerie Loureda kończy swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki i odchodzi do innego sportu.

Valerie Laureda kończy z MMA

Loureda swoją karierę w MMA prowadziła w organizacji Bellator MMA, gdzie w latach 2019-2021 zdobyła rekord 4-1. Swoje występy w klatce amerykańskiej organizacji wzbogacała także w występu taneczne.

Teraz jednak będzie tańczyć tak, jak wcześniej rozpiszą jej to scenarzyści.

Valerie Loureda kończy z MMA, ale nie rezygnuje ze sportu!

Loureda będzie bowiem kontynuować swoją przygodę ze sportem w WWE! Zostanie bowiem pro wrestlerką, co ogłosiła goszcząc w programie The MMA Hour:

“Najpierw zostałam pierwszą kubańsko-amerykańską kobietą, a teraz jestem supergwiazdą WWE. Jestem bardzo podekscytowana. Całe swoje życie (ma 23 lata) poświęciłam mieszanym sztukom walki i doszłam do tego oto momentu. To moja szansa na pokazanie własnej kultury i zabawianie świata. Jestem bardzo rozemocjonowana, bo całe życie ciężko pracowałam, naprawdę ciężko. Miałam ciężkie dzieciństwo, ale każdego dnia wierzyłam w siebie i ostro trenowałam, mając nadzieję na stawianie kolejnych kroków i goniąc za marzeniami. Scott Coker i Mike Kogan, Rich Chou uwierzyli we mnie, kiedy miałam 19 lat. Moja pierwsza walka w Bellatorze otwierała kartę główną. Oni dali mi tę możliwość, dali mi możliwość wyrobienia sobie marki, zbudowania platformy i po prostu bycia sobą. Teraz jednak dokonuję zmiany i będę startowała w WWE.”

Valerie Loureda ma wystąpić w WWE w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zobacz także:

Co tam się dzieje? W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier [WIDEO]

W sieci pojawił się niecodzienny trailer nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie udział wziął m.in. “Bombardier”!

Doszło do face to face Overeema z Badrem Harim przed ich trylogią! Holender wraca do formuły K-1! Kto wygra?

Zwycięzca tego starcia zawalczy najprawdopodobniej z mistrzem Rico Verhoevenem. Już ósmego października w Holandii zobaczymy wyczekiwaną trylogię pomiędzy Alistairem Overeemem, a Badrem Harim. Weteran UFC zdecydował, że wróci do rywalizacji w kick boxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis