MMA PLPrime Show MMACo tam się dzieje? W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier [WIDEO]

Co tam się dzieje? W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier [WIDEO]

W sieci pojawił się niecodzienny trailer nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie udział wziął m.in. “Bombardier”!

trailer gali PRIME 2

Gala PRIME 2: KOSMOS odbędzie się 9 lipca w Gdyni, a w rozpisce tego wydarzenia znajduje się wiele znanych nazwisk ze świata sportu, ze świata freaków i ze świata mediów społecznościowych.

Teraz natomiast możemy delektować się niecodziennym trailerem, będącym zapowiedzią tej imprezy.

W sieci pojawił się trailer gali PRIME 2: KOSMOS. W filmie pojawił się… Bombardier

Walką wieczoru tego wydarzenia jest pojedynek Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski. W rozpisce gali znajdziemy także m.in. Marcina Wrzoska, Ochroniarza Oszusta z Tindera, Reda, Ambo, Hecmana czy Jasia Kapelę.

Co ciekawe, w zapowiedzi pojawił się także… Bombardier, który już 9 lipca zmierzy się z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem.

Uwierzcie nam, ale takiego trailera gali sportów walki jeszcze nie widzieliście:

A Wam jak się podoba ta zapowiedź gali PRIME 2: KOSMOS? Rozwalili system formułą?

Zobacz także:

Dana White chwali zaciętość Gamrota i Tsarukyana: W tym sporcie wielu gości ociera się o śmierć! Widzieliście?

Szef UFC Dana White był pod wrażeniem walki wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN 38 i chwali zaciętość Mateusza Gamrota i Armana Tsarukyana, którzy dali fenomenalny pięciorundowy bój ostatniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką! Co wy na to?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis