MMA PLUFCUriah Hall o walce z youtuberem Jakiem Paulem: Zabiłbym go, pokonałbym go jedną ręką

Uriah Hall o walce z youtuberem Jakiem Paulem: Zabiłbym go, pokonałbym go jedną ręką

Foto: Twitter/ Uriah Hall

Zawodnik UFC Uriah Hall na konferencji prasowej przed UFC 261 wypowiedział się o potencjalnej walce z youtuberem Jakiem Paulem. Temat jest gorący, bowiem Paul w minioną sobotę znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i One Championship Bena Askrena.

Hall, który w sobotę na UFC 261 zmierzy się z byłym mistrzem wagi średniej Chrisem Weidmanem ewidentnie nie należy do fanów talentu pięściarskiego Jake’a Paula.

Uriah Hall o walce z youtuberem Jakiem Paulem: Zabiłbym go, pokonałbym go jedną ręką

Hall ma pretensje do samego zawodnika (i najprawdopodobniej także do dzisiejszego świata), że ten potrafi zarobić mnóstwo pieniędzy nie będąc sportowcem, a w samej konfrontacji z nim zostałby… zabity:

“Z biznesowego punktu widzenia, to osoba z YouTube wchodzi do ringu, nokautuje rywali i ludzie się tym karmią. Masz osoby, które go kochają i które go nienawidzą, ale nie pozostaje obojętny. To genialne, ale jednocześnie upokarzające dla prawdziwych sportowców, którzy naprawdę poświęcają czas i zdrowie na treningi. Poza tym sportowcy są marnie wynagradzani i to przez takich facetów. Znam zawodników, którzy zarabiają mniej niż ring girls.

Odnośnie samej walki z Paulem, to powiedziałbym, że go znokautuję i podziękowałbym za możliwość rywalizacji. Wszyscy wiemy, że zabiłbym go w ringu. Dosłownie pokonałbym go jedną ręką. Nie zasługuje na moją prawą rękę. Zrobiłbym to za darmo. Tak pewny siebie jestem.”

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!