MMA PLCiekawostkiJake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!

Jake Paul NBA

Starcia z Paulem domaga się kolejny były już zawodnik NBA, który ma jednak przeszłość w boksie, gdzie notował nawet rekord… 4:0!

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Chodzi o byłego koszykarza Kendalla Gilla, który w latach ’90 reprezentował klub New Jersey Nets.

Gill w rozmowie z portalem MMAfighting.com opowiedział o chęci skrzyżowania rękawic z Jakiem Paulem i pomszczenia innego byłego zawodnika NBA – Nate’a Robinsona, którego youtuber wcześniej znokautował:

“Nie chcę się pastwić nad tym gościem, bo właściwie jest geniuszem. Jako gwiazda YouTube sprzedał 2 miliony PPV na swoją walkę z Benem Askrenem. Zrobił świetną robotę w walce z Natem Robinsonem i wzbudził sobą zainteresowanie.

Oczywiście Nate Robinson to znane nazwisko. Ben Askren to też znane nazwisko, ale w końcu Jake Paul będzie musiał walczyć z kimś bardziej doświadczonym boksersko i wtedy ten cyrk się skończy.

Wiele osób ze świata NBA się ze mną kontaktuje w tej sprawie. Piszą mi, że jestem byłym pięściarzem i że mam rekord 4:0 i że mam pomścić Nate’a Robinsona. Dlatego właśnie wyzwałem Paula do walki. Ja mam rekord 4-0, on 3-0. Sprawdźmy nasze nieskazitelne rekordy.

Nasza walka sprzeda się lepiej niż jego starcie z Benem Askrenem. Rozmawiałem już z Shaqiem O’Nealem i on chce mnie wesprzeć w tej walce, chce postawić na mnie swoje pieniądze. Pisał do mnie Damian Lillard, Isaiah Thonas i inny zawodnicy z Galerii Sław NBA. To ogromne wsparcie!”

Próbkę umiejętności pięściarskich Kendalla Gilla możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Lewandowski wspomina walkę Gustafssona z Kułakiem: Zszedł z bramki, przespał się… Oglądaliście tą walkę?

Powrót do przeszłości! Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW wrócił pamięcią do 2008 roku, gdy Alexander Gustafsson (18-7) wszedł w zastępstwo i uratował start Krzysztofa Kułaka (31-18-1) na gali w Dąbrowie Górniczej.

Marcin Held w limicie! Polak jutro startuje w turnieju PFL o milion dolarów!

Marcin Held w limicie wagi lekkiej przed jutrzejszą walką na gali Professional Fighters League! Polak rozpocznie turniej o milion dolarów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis