MMA PLNajnowszeHighleagueUlubienica młodzieży Lexy Chaplin wystąpi na High League 6. Rywalka nieznana

Ulubienica młodzieży Lexy Chaplin wystąpi na High League 6. Rywalka nieznana

Swoista ulubienica młodzieży, a nawet młodszych użytkowników internetu – Lexy Chaplin wystąpi na gali High League 6. Walka influenserki i youtuberki zostało już oficjalnie ogłoszone.

Lexy Chaplin wystąpi na High League 6

Gala High League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Karta walk tej imprezy będzie na bieżąco uzupełniania, choć już wiadomo, że będzie to bardzo mocna rozpiska, nawet jak na freakową organizację przystało.

Lexy Chaplin wystąpi na High League 6

Lexy Chaplin jest mistrzynią High League. Pas mistrzowski zdobyła pokonując decyzją sędziów Natsu w walce dwóch poważnych influenserek na gali High League 4. Jej rekord w walkach freakowych wynosi 2-1.

“Nasza mistrzyni wraca do klatki!

Już 18 marca na HIGH League 6 w katowickim Spodku kolejną walkę stoczy Lexy Chaplin

Po dwóch zwycięstwach, nad Fagatą i Natsu, czas na kolejny test

Jak myślicie, kto zostanie przeciwniczką Lexy? #teamLexy, jesteście tutaj?

Jak myślicie, kto będzie rywalką Lexy Chaplin na High League 6?

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis