MMA PLNajnowszeFAME MMADiablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn!

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn!

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Włodarczyk

Nasz były mistrz świata w boksie został również zapytany jak pobyt w więzieniu przeszkodził mu w przygotowaniach.

– Jak bardzo pobyt w więzieniu przeszkodził w przygotowaniu, w tym jak dobrym jest Pan bokserem?

Oj, bardzo. Można powiedzieć, że tam człowiek stoi w miejscu, a nawet cofa się. Tylko od człowieka zależy, jak to przetrwa się, czy się nie złamie i nie popadnie w jakąś chorobę. Tak bym powiedział. Miałem tak naprawdę pomoc – mogę policzyć na palcach jednej ręki – dosłownie od kilku osób. Wspierali mnie bliscy, a widzenia z partnerką dawały mi naprawdę dużo otuchy. To było tylko i aż pięć miesięcy. Nikomu nie życzę ani jednego dnia być w takim zamknięciu. To jest coś strasznego.

Diablo o walce Ferrari-Łaszczyk!

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący pojedynek Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem.

W tym pytaniu ”Diablo” został zapytany wprost czy nie kuszą go pieniądze, które pojawiają się w freak fightach i wtedy przy okazji wypowiedział się o walce Ferrari-Łaszczyk.

Nigdy nie mów nigdy. Na pewno nie FAME. Na pewno nie tego typu rzeczy. Wydaje mi się, że Kamil chce też coś pokazać. Jest człowiekiem, który ze sportem ma kontakt niemal przez większość życia. Jest niewielkiego wzrostu, ale ma za to ogromnego ducha walki i ogromne serce. Nie będę nikogo obrażał, ale on swojego przeciwnika po prostu zleje. Pokaże mu, gdzie raki zimują. Jak to się mówi: ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn. O tak, chyba w tę deseń. Boks to naprawdę jest szlachetna sztuka bicia się na pięści. Trzeba do tego dużo, dużo, dużo pracy, żeby osiągnąć przynajmniej taki sukces jak Kamil Łaszczyk. Każdy idzie na łatwiznę. Chce się potarzać, przewrócić, przeturlać, bo jest łatwo. A wyjść, boksować, zadawać ciosy, jest dużo, dużo trudniej.

Całą rozmowę możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Znów padł temat byłego mistrza świata! Ferrari: Mówię po zwycięstwie do Adamka… Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program przed ciekawie zapowiadającą się galą FAME MMA 17, która już trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką i Alanem Kwiecińskim czy chociażby Amadeuszem Roślikiem oraz Kamilem Łaszczykiem. Druga wspomniana walka będzie main eventem nadchodzącego wydarzenia. Podczas ich dyskusji nie zabrakło tematu… Tomasza Adamka.

Co teraz? Zawodnik KSW zawalczy o pas mistrzowski w organizacji Cage Warriors!

Mówiło się o walce w Ares FC, a teraz o starciu o mistrzowski pas w organizacji Cage Warriors! Co w tej sytuacji z KSW? Takie pytania mogą zadawać fani, którzy obserwują sytuację z Yannem Liasse (9-1), który ma już za sobą trzy zwycięstwa w największej polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis