MMA PLNajnowszeFAME MMAUkryta walka na FAME 17 ogłoszona! Rafonix wraca do klatki!

Ukryta walka na FAME 17 ogłoszona! Rafonix wraca do klatki!

Ukryta walka na gali FAME 17 została już oficjalnie ogłoszona! Wiemy już kto zmierzy się w pojedynku, który organizacja FAME MMA owiała tajemnicą od początku ogłoszenia karty walk nadchodzącej imprezy.

Ukryta walka na FAME 17 ogłoszona

Przypominamy, że gala FAME 17 odbędzie się już w piątek 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z zawodowym i niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem.

Ukryta walka na FAME 17 ogłoszona! Rafonix wraca do klatki!

W rozpisce gali FAME 17 została jedna niewiadoma. Była nią ukryta walka, którą FAME MMA właśnie oficjalnie ogłosiło!

Najdłużej ukrywanym przez tę organizację starciem jest konfrontacja Mixera z Rafonixem:

“Odsłaniamy ukrytą walkę! Rafonix wraca do oktagonu FAME i zmierzy się z Mixerem

Obydwaj nie darzą się sympatią oraz przegrali swoje ostatnie walki… Każdy z nich będzie chciał udowodnić coś sobie i innym

Który z nich dopisze sobie zwycięstwo do rekordu?”

Mixer, czyli Mikołaj Magdziarz ma za sobą jedną walkę w FAME MMA. Na jedenastej gali tej freakowej organizacji przegrał on z Piotrem “Popo” Węgrzynem przez TKO w drugiej rundzie.

Rafonix, czyli Marcin Krasucki pojawi się w klatce FAME MMA po porażce, jakiej doznał z rąk Mariusza “Hejtera” Słońskiego w zaledwie 7 sekund. Rafon przegrał trzy ostatnie walki. Wróci na zwycięską ścieżkę teraz?

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis