MMA PLUFCUFC zwalnia czterech zawodników, w tym uczestnika jednej z walk wieczoru!

UFC zwalnia czterech zawodników, w tym uczestnika jednej z walk wieczoru!

Organizacja UFC zwalnia czterech zawodników i uszczupla swoje szeregi. Portal MMAjunkie.com potwierdził nazwiska zawodników, którzy otrzymali od amerykańskiego giganta zielone światło do poszukiwania nowego pracodawcy.

UFC zwalnia czterech zawodników

UFC zwalnia czterech zawodników, w tym uczestnika jednej z walk wieczoru!

Zawodnikami zwolnionymi z UFC są: Ryan Benoit, Yancy Medeiros, Justin Jaynes i Jerome Rivera.

Benoit ma 31 lat. W UFC stoczył dziewięć walk notując rekord 3-6. Swoją przygodę z największą organizacją MMA na świecie kończy z czterema porażkami w ostatnich pięciu występach.

Medeiros to wspomniany przez nas uczestnik jednej z walk wieczoru UFC. W lutym 2018 roku walczył on w main evencie z Donaldem Cerrone, z którym przegrał. Porażka ta zapoczątkowała jego serię czterech przegranych z rzędu.

Jaynes i Rivera to zawodnicy, którzy mieli w UFC stoczonych odpowiednio: pięć i cztery walki. Rekord Jaynesa wynosił 1-4, a Rivery 0-4.

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis