MMA PLUFCUFC zadebiutuje w Paryżu! Znamy plan na walkę wieczoru!

UFC zadebiutuje w Paryżu! Znamy plan na walkę wieczoru!

Wszystko wskazuje na to, że największa organizacja MMA na świecie – UFC zadebiutuje w Paryżu! Portal MMAjunkie.com – powołujc się na Ariela Helwaniego – podał też inforamcję o planowanej walce wieczoru tej imprezy.

UFC zadebiutuje w Paryżu

Organizacja UFC jeszcze nie potwierdziła oficjalnie swoich “francuskich” planów, ale wiadomo, że od miesięcy Amerykanie pracują nad imprezą w Paryżu.

UFC zadebiutuje w Paryżu

Gala UFC Paris ma odbyć się 3 września w jeden z paryskich hal. Dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana.

Walką wieczoru tej imprezy będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Cirylem Gane a Taiem Tuivasą. W tej chwili trwają prace nad sfinalizowaniem tego starcia.

Ciryl Gane to ostatni pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej. Swoje starcie o pas przegrał jednak z Francisem Ngannou. Ich walka odbyła się w styczniu na gali UFC 270. Ngannou wygrał je przez decyzję sędziów. Ciryl Gane wygrywał w swojej karierze już z takimi zawodnikami jak: Derrick Lewis, Alexander Volkov, Jairzinho Rozenstruik czy Junior Dos Santos.

Tai Tuivasa to z kolei rozpędzony pięcioma wiktoriami z rzędu Australijczyk. Wszystkie te wygrane, o których wspominamy wygrał przez nokauty, Ostatnią walkę Tuivasa stoczył w lutym na UFC 271. Znokautował tam w pierwszej rundzie Derricka Lewisa.

A Wy na kogo stawiacie w pojedynku Gane vs Tuivasa?

Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis