MMA PLWotoreWOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

WOTORE 5 Marcin Wrzosek

Wrzosek szybko zajął środek areny. Polak trafił i rywal zdecydował się ścignąć go do parteru. “Polski Zombie” rozpoczął mocne ground&pound. Rozbijał rywala łokciami i… głową. Wobec biernej postawy Czarnogórca sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Brak opisu.

Po walce “Polski Zombie” rzucał wyzwania. W nowej formule chciałby się zmierzyć choćby z obecnym na trybunach “Don Kasjo”, z którym wcześniej przegrał pojedynek bokserski na gali FAME MMA. Nie wykluczył też walki z Grzegorzem Szulakowskim.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis