MMA PLNajnowszeJon JonesUFC wybrało rezerwowego zawodnika dla walki Jon Jones vs Stipe Miocic. Duże zaskoczenie kto nim jest!

UFC wybrało rezerwowego zawodnika dla walki Jon Jones vs Stipe Miocic. Duże zaskoczenie kto nim jest!

Teraz już wszystko dobrze wiemy! UFC wybrało bowiem rezerwowego zawodnika dla walki Jon Jones vs Stipe Miocic, która będzie najbliższym starciem o pas mistrzowski wagi ciężkiej największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

rezerwowego zawodnika dla walki Jon Jones vs Stipe Miocic

Kibice będą mocno zaskoczeni widząc nazwisko zawodnika, który będzie wspierał ewentualne kłopoty ze zdrowiem Jona Jonesa czy Stipe Miocica.

UFC wybrało rezerwowego zawodnika dla walki Jon Jones vs Stipe Miocic

Zawodnikiem, który będzie tak zwanym “backupem” dla wspomnianej walki mistrzowskiej w kategorii ciężkiej został… Sergiei Pavlovich. 31-letni Rosjanin będzie obecny podczas nadchodzącej gali UFC 295 i będzie przyglądał się wydarzeniom w main evencie tej imprezy.

Informację o rezerwowym zawodniku na galę UFC 295 w Nowym Jorku potwierdził portal MMAfighting.com, po tym, jak informacja o Pavlovichu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Będzie to już druga walka z rzędu, kiedy to Sergiei Pavlovich będzie potencjalnym zastępstwem w walce z udziałem Jona Jonesa. Podobna historia miała miejsce w pojedynku “Bonesa” z Cirylem Gane. Wówczas Rosjanin także był “backupem” dla tego starcia.

Sergiei Pavlovich wygrał sześć ostatnich walk w oktagonie UFC. Na jego rozkładzie znajdują się mocne nazwiska kategorii ciężkiej, bowiem Rosjanin pokonywał między innymi Derricka Lewisa, Curtisa Blaydesa czy Taia Tuivasę.

Rosjanin posiada aktualnie rekord 18-1, a jedyną porażkę w karierze poniósł przegrywając w swoim debiuciue w oktagonie UFC z Alistairem Overeemem.

A Wam podoba się potencjalna opcja na zastępstwo w przypadku kontuzji Jonesa lub Miocica na galę UFC 295, która odbędzie się już w listopadzie w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden? Czy raczej wybralibyście innego zawodnika jako tak zwany “backup” do wskazanej walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis