MMA PLFAME MMAArkadiusz Tańcula dostanie się do KSW? Okniński uważa, że to możliwe: Tam byli już dużo gorsi zawodnicy

Arkadiusz Tańcula dostanie się do KSW? Okniński uważa, że to możliwe: Tam byli już dużo gorsi zawodnicy

Mirosław Okniński znów szokuje, bowiem uważa, że Arkadiusz Tańcula ma szansę dostać się do organizacji KSW!

Okniński o Tańculi
Foto: Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz Tańcula, który nigdy nie przestaję marzyć, ciągle wierzy w swój angaż dla największej federacji MMA w Europie. Wielu sądzi, że to niemożliwe, ale nie Mirosław Okniński. Zdaniem sternika Akademii Sportów Walki Wilanów – Tańcula ma zadatki, aby dostać się do KSW.

Okniński komentuje!

Trener w rozmowie z fansportu.pl poruszył temat Arka, który w sobotę zmierzy się Amadeusz Roślikiem. Szkoleniowiec uważa, że Arkadiusz Tańcula może dostać się do KSW, jeżeli będzie ciężko trenował i odpowiednio zarządzał swoją karierą.

Jak każdy ciężko trenuje, to może dojść do KSW. Uważam, że jakby dobrze potrenował i miał dobrego trenera, menedżera, to też mógłby być w KSW, jeżeli KSW by go chciało. W KSW byli już dużo gorsi zawodnicy niż Tańcula.

Arkadiusz Tańcula we freakach legitymuje się rekordem sześciu wygranych i tylko dwóch porażek. „Aroy” pokonywał m.in. Alana Kwiecińskiego, Marcina Malczyńskiego czy Jacka Murańskiego. Co prawda ostatnią walkę przegrał, ulegając Maksymilianowi Wiewiórce na pełnym dystansie, jednak dalej pozostaje w ścisłej czołówce freaków w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE: EA UFC 5 z datą premiery i masą szczegółów. Czeka nas prawdziwa rewolucja!

Przywykłem do tego, że Mirosław Okniński potrafi mieć inne zdanie niż reszta, dlatego nie dziwi mnie wyżej wspominana wypowiedź trenera. A was? Myślicie, że Tańcula trafi do KSW? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis