MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Jóźwiak odpowiada Tańculi: Chętnie Pana zutylizuję, bo to Pan pierwszy mnie zaczepił

Paweł Jóźwiak odpowiada Tańculi: Chętnie Pana zutylizuję, bo to Pan pierwszy mnie zaczepił

Popularny “Prezes FEN” Paweł Jóźwiak odpowiada Arkadiuszowi Tańculi na wyzwanie, jakie ten rzucił mu na portalu X/Twitter. Jóźwiak użył mocnych słów w kontekście bohatera walki wieczoru sobotniej gali FAME MMA 19 w Krakowie.

Paweł Jóźwiak odpowiada Tańculi

Arkadiusz Tańcula w main evencie wspomnianej wyżej imprezy zmierzy się z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Pojedynek ten od dawna przykuwa ogromną uwagę publiczności.

Uwagę przykuła także poniedziałkowa konferencja prasowa przed FAME 19. Tam według opinii Pawła Jóźwiaka, Tańcula został “zezłomowany” merytorycznie przez rywala, który na konferencji pojawił się w towarzystwie wroga Tańculi – Jacka Murańskiego.

Na tamtego tweeta Prezesa FEN, Arkadiusz Tańcula wówczas odpowiedział:

“Panie Pawle! Swoimi wypowiedziami powoli zapracowuję sobie Pan na znalezienie się na mojej liście osób do zutylizowania. Jeśli taki jest Pański cel to proszę dać znać – otrzyma Pan numerek 3 w kolejce.” – napisał na Twitterze, zwanym od niedawna portalem X.

Paweł Jóźwiak odpowiada Tańculi: Chętnie Pana zutylizuję, bo to Pan pierwszy mnie zaczepił

Teraz mamy odpowiedź Prezesa FEN. Paweł Jóźwiak po czasie odpowiedział na tamten komentarz Tańculi.

W serwisie X zamieścił bowiem taki oto wpis:

“Panie Arku od kiedy my jesteśmy na Pan? ???Ale spoko niech tak będzie. Natomiast to ja chętnie Pana zutylizuje, bo to Pan pierwszy mnie zaczepił i zaczał wygadywać głupoty na mój tenat U mnie natomiast ma Pan numer 5 w kolejce. Ale co ma wisieć nie utonie! Pozdrawiam”

Paweł Jóźwiak jest mentalnie związany z organizacją Prime Show MMA, natomiast walczy także dla organizacji FAME MMA. Czy wg Was dojdzie do pojedynku Jóźwiaka z Tańculą i jeśli tak to czy dojdzie do niej jeszcze w tym roku czy to raczej temat przyszłościowy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis